Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek tömegnövelőt...

Ha elkezdek tömegnövelőt fogyasztani romolhat az atletikusságom/súlypont emelkedésem? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
Van rajtam kis felesleg, főleg hasamon, elég kicsi a súlypont emelkedésem amin javítanom kell edzőm szerint nagyon sokat! Kosárlabdázok heti 5ször versenyszerűen mellette 3 súlyzós és egy kettlebell edzés. Vajon szednék fel felesleget? izomban dobna rajtam? illetve lassabb lennék ?
2012. dec. 22. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem egy tápkiegen múlik, hanem az egész napi étrenden. Ha kalória pluszban leszel vele, akkor tudsz izomtömeget növelni, de zsír is jönni fog. Ez így ronthatja a súlypontemelkedésedet és egy bizonyos tömegnövekedés felett lassabb is lehetsz. Én focizom is és ez tapasztalat.
2012. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a pali 120 kiló és ugrál,mint a bakkecske-

http://www.youtube.com/watch?v=1vGVuzWUCEU

uh ha rendesen edzel,ahogy a csóka a videón akkor simán ugorhatsz magasra.

és még ilyet is tud

http://www.youtube.com/watch?v=antzLB3m1CA

ebben a másik fickó 135 kiló körül mozog.

2012. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tyler913 ***** válasza:

A tömegnövelő önmagában nem fogja megváltoztatni a fizikai adottságaidat. A teljes étrendeden múlik,hogy fogsz-e felszedni és mennyit,illetve az edzésen+a genetikai adottságaidon,hogy ebből mennyi lesz az izom,és mennyi a zsír. Viszont én ennyi edzést soknak érzek. Nem igazán látom,hogyan tudnál 5 kosár+ 4 konditermi edzés mellett tömeget felszedni,hacsak:

1. Nem profi játékos vagy,aki csak pihen,eszik és edz.

2. Nem vagy genetic freak.

3. Nem vagy tele,mint a déli busz.


Egyébként ha a legfontosabb szempont a számodra,hogy a súlypontemelkedésedet növeld,és minden más másodlagos,akkor hagyd a tömegnövelőt,és add le a felesleget a hasadról. Ha lemegy a pluszsúly,a lábaidnak kisebb súlyt kell mozgatnia,ergo gyorsulsz és jobban emelkedsz majd már pusztán attól,hogy könnyebb vagy.

Persze végső soron egy direkt súlypontemelkedés növelését célzó program segítene sokat,mint az Air Alert. Nekem alsó hangon 2O centit adott hozzá az emelkedésemhez. Persze én nem ilyen edzésterhelés mellett csináltam meg,hanem hetekig csak súlypontra edzettem,semmi másra.Lehet,hogy ekkora összterhelés mellett már sok lenne. Akkor pedig marad a konditermi lábedzés komolyan vétele,guggolás,vádligyakorlatok,stb. Az is dob a súlyponton valamennyit.

2012. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!