Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki Tud segiteni edzéstervbe?

Valaki Tud segiteni edzéstervbe?

Figyelt kérdés
Sziaszotok tudnátok segiteni pár jótanácsba szeretnék ki alakitani egy edzés tervet amivel pár hónap alatt alkatagilag és eröben is fejlödést érhetek el pld fekvő támasz felülések azt szabályosan hogy stb stb étrend mien legyen :) és valami módszert ha nálam erösebb belém köt vagy bármi van (sose lehet tudni :) ) akkor hogyan tudnám megvédeni magamat önvédelem ként ha elkerülhetetlen it a közelbe nincsen küzdősport semi és meglehet e ithol oldani ezeket e ! fogok beszerezni egy boxzsákot hogy az ütés gyorsaságomat fejleszem és erösödjek :) minden jó tanácsot meg halgatok szivesn Elöre is köszönöm a segitségeteket ! 17/F

2012. dec. 26. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz súlyzós edzést végezni, akkor keress rá a fegyencedzésre. Edzéstervek is vannak benne

Legyen mellé tömegnövelő étrend:

napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

2012. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm van rajtam egy kis felesleg nem az a nagyon sok de látszik felszedtem it pár hónap alatt azt hogy tudnám ledolgozni inkáb a hasamon van elkeztem fekvötámaszozni és látam hogy a melizmom kezdett fejlödni valamék nap vettem észre :) hasra sima felülés nem viszi le tudtomal a láb emelések igen ?
2012. dec. 26. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!