Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok jövőhéttől...

Htj0ker kérdése:

14 éves fiú vagyok jövőhéttől kondiba fogok járni már az étrendem meg is van már csak az edzés program kéne tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
body.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=19&act=mutat&minta=1 ez lenne az étrendem ha szerintetek ez nem felel meg egy 14 éves 73 kilógrammos 181 centi magas gyereknek kérlek írjátok meg :D azon kívül rá is térnék a lényegre 1 héten minimum háromszor el tudok menni kondizni de leginkább a véleményetek kéne hogy például hétfőn mire gyúrjak mennyi időt stb. remélem nem nagy kérés :)

2012. dec. 13. 21:39
 1/8 Awful11 ***** válasza:
Na ezt majd Montez leírja.De nézz körül az oldalon Montez már sokhelyre kiírta.
2012. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már írom is:)

Nem olyan bonyolult a dolog.:) 

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig: 

[link]

 

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést: 

[link]

 

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal. 

[link]

 

[link]

 

2012. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon hálás vagyok! :) köszönöm :D és az étrend amit kiválasztottam szerinted megfelelő?
2012. dec. 13. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alapanyagok jók, mondjuk a power proteint cserélném tejsavóra. A mennyiségek nem stimmelnek. Neked kell 140-170 g fehérje és 350-400g szénhidrát egy napra, tehát sok lesz a linkelt étrendben összerakott mennyiség.
2012. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! :D akkor keresek egy másikat a megadottak alapján :))
2012. dec. 13. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos másik, csak abban csökkentsd le a mennyiségeket. Ha regisztrálsz a bal oldalon fönt, akkor bármelyik étrendet át tudod írni és sajátként el tudod menteni.
2012. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
www.body.builder.hu/kaloria.htm4?etekid=4485&act=mutat&minta=1 végül ezt találtam ami úgy ahogy megegyezik azzal amit leírtál :D
2012. dec. 13. 22:12
 8/8 A kérdező kommentje:
jaa értem
2012. dec. 13. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!