Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardio előtt L-Carnitine,...

Kardio előtt L-Carnitine, Súlyzós edés előtt Hot Blood, utána tejsavóprotein, Amino magic? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 10:11
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hogy lenne már 70 kilós? Most írta, hogy feljött rá 15 kiló felesleg.

Szerintem te túl sokat akarsz egyszerre. Ha most fogyni akarsz, és utána tömegelni, akkor tök felesleges előbb lefogyni.

Kezdj el tömegnövelő edzést kreatinnal meg minden, csak ne vidd túlzásba az étkezést(tömegeléskor mindent össze szoktak enni - te ne tedd) és meglátod, hogy a 15 kiló felesleg nagy része le fog olvadni rólad és még izmos is leszel. Nyár előtt meg ráérsz diétázni és akkor nem 15 kg felesleg lesz rajtad, csak 3-4 kg.

2012. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
85 voltam most vagyok 100 és most nagyon összezavarodtam :)
2012. dec. 1. 11:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam nagy okos, hogy ő 70 kiló. Hanem hogy azt, hogy az az étrend csak egy 70 kilósnak jó!!

Minek kötözködsz?

2012. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgass rám, 27 éve edzem, rengetegszer leszálkásítottam, most is. Ha kell küldök képeket.

Szálkásítsd le a nagy részét és mehet a tömegelés, én azt mondom. 100 kilósan ne tömegelj 15 kiló zsírral.

2012. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51 %-os te nagyon buta vagy! Szerinted majd egyszerre tömegel és leadja a zsírt naturálban mi?? Megáll az eszem milyen emberek vannak.
2012. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Montez Hát őszintén kiváncsi lennék rád mekkora állat vagy :) és szerintem is okosabb amit te irtál :)
2012. dec. 1. 11:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor megy privátban.:)
2012. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 SSanchez ***** válasza:
Montez jól beszél, nekem is sokat segített, megtanított mindenre, én is testépítek, ha ő nincs... Ő nem beszél sosem mellé, mindig segít és hasznos tanácsokat ad, amik megállják a helyüket, és ami fontos, hogy rengeteg tapasztalata van.
2012. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!