Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrendkiegészítők az USA-ból....

Étrendkiegészítők az USA-ból. Ti szoktatok rendelni onnan? Aki szokott leírná hogyan? (hogy ne kelljen sok vámot, áfát fizetni utána) Illetve leírnátok egy hasonló angol levelet mint amilyet nekik szoktatok küldeni?

Figyelt kérdés
Milyen oldalakról szoktatok általában? Köszönöm Szépen:)

2012. nov. 18. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

De miért kellene az USA-ból rendelni??

Itthon is meg tudsz venni minden terméket. Van egy csomó webshop, tele amcsi termékkel:

muscleteam.hu, sportika.eu, bodybuildinbolt.hu, proteinbuider.hu, nutritionplanet.hu, whey-protein.hu, profigym.hu, stb..

2012. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
külföldi oldalról egyenesen az usából sosem rendeltem,amcsi cuccokat mint már írták is megtudod rendelni magyar oldalról is és ugyan azt fogod megkapni.
2012. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármely oldalról a neten tudsz vásárolni, ha van bankszámlád, azon megfelelő összegű mani.


Azért azt tudni kell, hogy hiába látsz egy terméket egy bizonyos összegért, amit jónak, esetleg olcsóbbnak gondolsz?!?! EU határokon kívül igen magas a postaköltség, és ha nincs szerencséd akkor a VÁMOT -és a magyar ÁFA-t is meg kell fizetned. A bankod is szépen leemel egy költséget amiért a pénzt átulja, kezeli stb.

2012. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kellene USA-ból rendelni, mert ha nem fehérjét/tömegnövelőt rendelsz ami nehéz akkor még úgyis olcsóbban jössz ki pl: glutamin, bcca, vitamin, no fokozó olyan 80 000 szállítással (nyilván nem 1-2db), itthon ugyanez 95000-100 000... NA ezért!
2012. nov. 18. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom amcsikánl mennyibe kerül a glutamin, de pl. itt

7.990Ft 1000g

[link]

2012. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha Te rendelsz 80.000Ft-nak megfelelő USA dollárban valamit, no az biztosan fennakad a VÁM-on. Szerintem. Mert kereskedelmi mennyiségnek fogják venni.


Ez csak az én véleményem.

2012. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!