Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardio előtt L-Carnitine,...

Kardio előtt L-Carnitine, Súlyzós edés előtt Hot Blood, utána tejsavóprotein, Amino magic? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jó így. De vagy külön edzésen legyen az aerob vagy súlyzós után, ez fontos. Aerob után is mehet protein.
2012. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Heti 3 x járok edzeni Hétfő,szerda,péntek, és akkor kardio kedd,csütörtök,szombat? igy jó lenne vagy... ?:)
2012. dec. 1. 10:24
 3/18 A kérdező kommentje:
ja még kifelejtettem a King Creatint
2012. dec. 1. 10:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, jó így, főleg, ha a kaja is rendben van.:)
2012. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Na akkor várjunk csak, most mi a célod a kreatinnal?, mert egyszerre nem tudsz tömeget növelni és zsírt égetni naturálban és a kreatint inkább tömegeléshez kellene használni, bár erről is megoszlanak a vélemények. Minden esetre tömegelés és zsírleadás egyszerre nem fog menni.
2012. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát kajára sajnos nemnagyon tudtam figyelni ,de januártól ez változni fog... [link] ezt szeretném követni..de ha tudsz jobbat légyszives elküldenéd ?:) Hát akkor Creatinnal várok :) mert 3 évig jártam boxra 1 év ketrecharc de abbahagytam és rámjött 15 kg felesleg és most ennek leadása a cél:) és utána tömegelni :)
2012. dec. 1. 10:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor jó kb, ha 70 kiló körül vagy.

Inkább legyen 3g x testtömegkg fehérje és a ch induljon 2g x testömegkg-ról és ha nincs heti 0,5kg fogyás, akkor a szénhidrátot csökkentsd. A fehérjét tartsd magasan az izomvesztés elkerülése miatt.

Utolsó kajának szerintem inkább kazeintartalmú kaja kellene, pl sovány túró. Kis whey-el ízesítheted azért:)

2012. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tehát megszorzom a a testömegem 3 al pl:100x3=300 g fehérjét kell naponta bevinnem?
2012. dec. 1. 10:52
 9/18 anonim ***** válasza:

kb annyit kellene, én is annyit viszek be, pedig nem vagyok 100 kiló.:)

Ez nem sok 600g csirke és pár turmix + túró és meg is van.

2012. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég szűkös a keret :S De szerintem 500 g megoldható naponta + mellé Vörös Zoltántól lopok 1 receptet : zappehely,cottage cheese,kevés gyümölcs (tényleg kevés) , és nagyon nagyon kevés méz éppen hogy csak valami :)
2012. dec. 1. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!