Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzeni szeretnék fenékre,...

Edzeni szeretnék fenékre, mennyi idő után fog látszódni valami? Naponta kell edzenem? Eléggé plötty. Egyébbként vékony vagyok, csak nincs sok izom rajtam.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Oké, köszi szépen a tanácsokat.

Kedves utolsó, tisztában vagyok vele, ha jól szeretnék kinézni azért tenni is kell, csak ha valaki soha nem tett tudatosan semmit ezért, nehéz elkezdeni. Ezért kérdeztem itt, mert nem vagyok tapasztalt. Fiatalabb koromban sportoltam, de nem figyeltem az étkezésre soha. Most is elég nehéz lesz gyerek mellett olyanokat ennem, miközben a cslád majd mást eszik, meg leginkább a massolást lesz nehéz abbahagynom, de tudom, hogy ezért mind tenni kell.

2012. okt. 25. 14:08
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy azért nem hiszem, hogy az izmom tűnne el, mikor 1 hét alatt látványosan laposabb lesz a hasam és a hasizmom mégis ott marad. Nem értek hozzá, de lehet, ha valaki tartósan ezt csinálja így alakul, de én azért még izmos vagyok.
2012. okt. 25. 14:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív megítélés, hogy kinek mi az izmos.:)

De nyilván teljesen nem tűnik el az imod, jól is nézne ki. De miért ne nézhetnél ki még jobban és miért ne kajálhatnál még jobban? Vagy ha te úgy gondolod, hogy jobban tudod, akkor miért kérsz segítséget, ha utána nem hiszel nekünk? Ezt ne vedd sértésnek, csak felmerül bennem, hogy segíteni akarok, de a kérdező úgy gondolja, hogy mindent jobban tud. De akkor minek kell kérdezni? :)

2012. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Azt elfelejtettem, hogy azért nem hiszem, hogy az izmom tűnne el, mikor 1 hét alatt látványosan laposabb lesz a hasam és a hasizmom mégis ott marad. Nem értek hozzá, de lehet, ha valaki tartósan ezt csinálja így alakul, de én azért még izmos vagyok."


Ez rendben van, de a fenékről általad leírt infó sok mindent elárul.

Egyébként mutathatnál képet, és hátha pontosabb észrevételeink volnának. Bántani nem fogunk miatta.

Az általam linket dokumentumot kérlek majd olvasd el.

2012. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!