Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, de semmi izom!...

Vékony vagyok, de semmi izom! Hogyan kezdjek neki, hogy ez változzon? 19/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Súlyzós edzés és tömegnövelő étrend kell;

[link]

2012. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindenki jön majd ezer tanáccsal, a legjobb, amit tehetsz, ha rámész egy oldalra, ahol minden le van írva, és belemélyedsz a témába, így legalább többet is fogsz tudni


itt meg találsz mindent:


[link]


alapvető lenne mondjuk ezzel kezdened:


[link]


sok sikert! ;)

2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok mindenki, 27 éve edzem és a lehető legjobb oldalt ajánlottam neki.
2012. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. 27 éve edzhetsz rosszul is, jól is, ugyanez igaz 1 hónapra meg 200 évre is


2. az általad ajánlott oldal a létező legjobb magyar oldal, a profik oldala, akik messzemenően érdekeltek a táplálékkiegészítők árusításában


3. sokmindentől fejlődsz, de a HST-től a legjobban


várom a válaszod :)

2012. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eleve baromságot írsz ezzel a jól és rosszul edzéssel. Tudod miért? Mert mindentől lehet fejlődni EGY IDEIG!!!

Tehát a lényeg a változtatás. Gondolod nagyon okos, hogy én 27 évig ugyanazt csináltam és nem próbáltam kismillió edzéstervet??

Kicsit olvassál, itt egy cikk:

[link]


A HST is jó lehet egy ideig, de pl egyetlen profit sem ismerek aki ezzel készült volna fel versenyre, soha nem olvasol ilyet!

Ja, Illés Norbiék nyomatják a tesztoszteron.hu-n azt tudom, de ha elolvasod a felkészülési terveit az sima osztott, nem érdekes?

2012. szept. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lényeg a változás, mindentől lehet fejlődni egy ideig. Ezzel a mondattal el is mondtad a lényeget, én is kipróbáltam kismillió módszert.


De, furcsának találtam, képzeld, hogy ha a HST olyan jó, a profik miért nem úgy csinálják? Azért, mert a profik szteroidoznak, ennyi az egész. Illés Norbi is.


Olvassál egy kicsit, ne ajánlgasd nekem az olvasást, kicsit többet olvasom nálad, elhiheted, de fejezd be a személyeskedést, nem engem kell legyőznöd, hanem a vélemények egyeztetésével kell közelebb jutnunk az igazsághoz.

2012. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Éppen ez a gond, hogy nincs igazság. Nem mindenkinél válik be ugyanaz a módszer. Sőt, ahogy írtam is, változtatni kell idővel.

Azt meg gondolom te sem hitted, hogy nem tudtam, hogy a profik koxolnak.:)

2012. szept. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek én is. Igen, a változtatásban tökéletesen igazad volt, nem is vitatkozom vele. Ööö, nem tudom, nem gondoltam, hogy nem tudod, hogy a profik szteroidoznak, de én Illés Norbiról sokáig nem tudtam elképzelni. :)
2012. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többen írták már róla, hogy cuccol. Lehet, hogy már csak Lénárd Lajos naturál? :)
2012. okt. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem tudom... szteroidügyben nem igazán vagyok otthon... ha jól tudom, a naturál kategóriában is indulnak szteroidot használók, nem? nem tudják kiszűrni őket, gondolom, vagy miért van ez? :)
2012. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!