Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajjaj valamit rosszul csinálok...

Ajjaj valamit rosszul csinálok hasazásnál? Dirtyboy, montez, ikszdé, csakii1?

Figyelt kérdés

Szóval ez lenne egy hasra edzés:


1. Hasprés gép 1x12 kb 45 kilóval szoktam a legelején

2. Hasprés padon. Na itt lenne egy megjegyzésem. Eleinte nem jól csináltam valószínűleg, mert beszorítottam a lábam is így 600ezret is megcsináltam belőle, de a hasam nem éreztem csak a lábam. (a gyakorlat jó volt látta edző is) aztán nem szorítottam be a lába látva azt, hogy mikor húzom magam hasból és lábból. Na ezt már nagyon megéreztem, valószínű ez volt a titok, de egy hónap kellett hogy rájöjjek. Viszont így már elég kevés is megy.

3. Lábemelés nagyon döntött padon.


Ezekből 3 sorozat ilyen sorrendben. Az a lényeg, hogy a 2. sorozatnál már csak 35-30-al megy a hasprésgép, és padon sem tudok már normálisan valószínű nagyon elfárad az izom ilyen gyorsan. Szerintetek? Ötlet? Vagy jó ez így majd erősödik? Nem vagyok hízásra alkalmas, úgyhogy csak vastagítanom kell a hasizmom és látszana is.



2012. aug. 25. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasprés gépet kilehet hagyni, aztán a hasprés mehet 3x30, ha már ez könnyű akkor fogjál súlyt és azzal csináld. Lábemelés is mehet 3x30 de függeszkedve talán jobb lenne, ahogy te jobban érzed.

Ezt meg csinálod heti 3-szor és jó lesz.

2012. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Slinker ***** válasza:
Csakii jól írja. Annyival egészíteném ki, hogy figyelni kell arra is, hogy a hasad folyamatosan meglegyen feszítve és fújd ki teljesen a levegőt amikor teljesen megfeszíted. A gyakorlat ne végezd túl gyorsan se. A hasprés a hátnak nem tesz túl jót, jobban kedvelem a lábemelést, de kinek mi.
2012. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a hasprés + lábemelés kombót végzem, a hasprést 10-es tárcsával a lábemelést pedig függeszkedve.

Ha jól csinálod, akkor pont, hogy nem tudsz 30-40-nél többet csinálni belőle, függeszkedve lábemelésből még annyit sem.

2012. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!