Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a gyakorlat tényleg jó a...

Ez a gyakorlat tényleg jó a mellizom fejlesztésére?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ruR1HLYLNT8

8:55-nél látható


Nekem ez baromi furcsa, én felső csigákon szoktam csinálni ezt a gyakorlatot.


2012. okt. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg jó lehet szerintem, ennek is az a lényege, mintha fentről húznád össze, csak így a mellizom másik része dolgozik jobban.
2012. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez a nagy mellizom kulcsonti részét erősíti (közkeletű nevén felső mellizom), annak pedig szerintem a legjobb gyakorlata, mivel lefedi a valós anatómiai funkcióját.
2012. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Éndzsöl ***** válasza:
Próbáld ki, csak figyelj, hogy megfelelő súlyt válassz és ne menjen át bicepsz gyakorlatba. Szerintem jó kis gyakorlat, én nem csinálom minden edzésen, de periodikusan alkalmazom kb. minden 3. edzésre berakom.
2012. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy a felső mellizmomat nehezen tudom megedzeni, mivel a 45 fokos padon a nyomás nekem nemigazán megy. Hosszú karjaim és keskeny vállam van, szinte az egész feladatot átveszi a váll és a tricepsz, pedig már régóta próbálom elsajátítani a technikáját. Jó megoldás lenne, ha a videón látható gyakorlatot minden edzésen beraknám az előbbi gyakorlat elé előfárasztásképpen?
2012. okt. 23. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én edzés végi pumpálgatáshoz használom ezt a gyakorlatot. Ha nagy csöcsöket akarsz, akkor sok fekvenyomás egyenes padon és ferde padon, súlyzóval és kézisúlyokkal. Hidd el, az alapgyakorlatok a legjobbak, nem ezek a buz*skodások. Ezek nekem a for fun kategória, amikor buz*skodsz és nézed magad a tükörben, hogy milyen szépen feszülgetnek az izmaid, erre jó szerintem. Hozzáteszem, ez csak az ÉN véleményem volt. :)
2012. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, az alapgyakorlatok mellett jó ha van izoláció (b*ziskodás) :) Ferdepaddal kezdem, majd egyenes, aztán ugyan ez a kettő kézisúlyzóval. Utána tárogatás, aztán a végén változó hogy a linkelt gyakorlat, vagy egykezes fekvő van pumpálásra. Csak azért kérdeztem az előbb, mert nekem a ferdepados nyomás baromira nem megy :/
2012. okt. 24. 18:11
 7/8 Sznofru ***** válasza:
Mindig ennyi gyakorlatot csinálsz?
2012. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, összesen 12 sorozat.
2012. okt. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!