Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon edzés súlyokal. Rendes...

Otthon edzés súlyokal. Rendes étrendel és saját súlyokal 1 év alat elérhetek valamit? . Már lassan 3 hónapja edzek otthon, saját készitésű súlyokal.

Figyelt kérdés

(18 éves és 186 cm 73 kiló)

Fekpad,csigás súly (mivel hátra és mellre húzást végzek) és öntött súlyom van.

Szeretnék majd komolyabban foglalkozni vele de most még suli-ba járok, még van egy évem utána megyek rendes kondiba.

szeretnék öszeálitani egy étrendet jó lenne ha segitenétek, (olyan kellene amit otthon megtalálható). rendszeresen használok edzés után szőlőcukrot, de táplálék kiegészitőt nem, és nem is akkarok. jó lenne ha segitenétek.


2012. szept. 29. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Jó cikk:

[link]


Én is itthon edzem és ha van elég súly, akkor lehet eredményt elérni.

2012. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:
igen elérhetsz valamit de ha azt tervezed hogy utána végleg leállsz akkor nem sok értelme lesz elkezdeni mert az adataidból ítélve te is a gyorsan vissza esők körébe tartozol./úgy értem hogy ha nem tokéletes minden meg nem edzel akkor gyorsan veszíted el az izomzatodat/
2012. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csinálok majd étrend tervet, de az van hogy suliba járok és reggel nem tudok enni bert bejáros vagyok és elég korán kell kelnem, + a suliba csak 3 szenyot szoktam vinni egésznapra, és csak suli után tudok rendesen étkezni. az nagy baj? :)

de majd ha végzek jövöre akkor már komolyabban oda tudok figyeln az étkezésemre + edzésre. A súlyokal nincs baj( ma öntötem uj súlyokat :D fekve már 90 kg-ig felmehetek :D) és kösz a tanácsokat.

2012. szept. 30. 14:05
 4/16 dirtboy ***** válasza:

a suli nem kifogás arra hogy ne tudj kajálni,ha meg már nem sulis leszel akkor meg a munka hely miatt nem fogsz tudni kajálni és ugyan ott leszel mint most.

suliban nem nehéz megoldani a kaját hiszen sűrűn van szünet.

reggeli meg kötelező,ne éhesen indulj el.

2012. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Suliba vigyél natúr sült csirkemelles szendvicset teljes kiőrlésű kenyérrel.
2012. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát már egy ideje minden reggel kajálok és úgy megyek sukiba.

hát a csirkemelekel bajba leszek mert nem úgy állok anyagilag most, és a szüleimet nem nagyon akarom lehúzni anyagilag. És amúgy egy nap mit esztek ? hánykor, stb ami lényeges :) és az edzés? 2 óra kb elég? ja és az egyik haverom 4 hónapja jár kondiba és ő nem rendszeresen edz és nem figyel oda hogy mit eszik de mégis elég jól látszik rajta az eredmény :) ez akkor hogy van? nekem is menne? kösz előre is :)

2012. okt. 3. 19:30
 7/16 dirtboy ***** válasza:

Montez nem biztos hogy válaszolni fog de ő már nem sulis, 40 éves is elmúlt.

én sem vagyok iskolás már pár éve,iskolás éveim végén kezdtem az edzést komolyabban csinálni,normális étrendem már akkor volt mikor dolgoztam.

részemről már a testépítés a múlt,már nem csinálom.

mikor csináltam akkor meló mellet napi 7-8étkezésem volt.

legfőképp rizs,csirkemell,zöldség ment napközben és reggel.

este túró,protein.

2 max 3óránként ettem.



kérdésid:

két óra sok,1órás edzésnek kéne kb lennie persze izomcsoportól függ az idő is


4 hónapos edzésmúltú haverod fejlődésére a magyarázat hogy még nagyon az elején van,ilyenkor könnyen és gyorsan fejlődik mindenki általában még étrend nélkül is.

ne aggódj ő hamarosan meg fog rekedni a fejlődésben,aztán majd lehet hogy jön a hülyeségeivel hogy elérte a genetikai határát és kox kell, valószínű danabolt akar majd de most ez lényegtelen már eltértem a témától.

a lényeg hogy ne foglalkozz vele,az izom a be vitt tápanyagtól épül,ha erre nem figyelsz akkor nagy a baj.

2012. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olvaslak titeket, de nem is kell válaszolnom, mert dirtboy tökéletesen leírt mindent.:)
2012. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösz az edigi válaszokat. :)

beszéltem a muteral és megpróbál hozám igazodni az étkezésekel :) még az érdekelne hogy mell edzéshez mi érné meg jobban? váll/tricepsz/bicepsz? és hogy kezdésnek 3 sorozat 5-10 ismétlésel vagy legyen 4 sorozat kevesebb ismétlésel? :) és a has edzés minden nap legyen?(heti háromszor) és lene még egy olyan problémám hogy nekem a csipőm elégé széles és a hasamnál oldalt vékony oda milyen edzés lenne jó hogy szép egyenes legyen? :) és még egy kérdés ez az utolso :) azt hogy tudom kiszámolni hogy kb a riszből menyit kell ennem pl hány gramm és hogy a fehérje tartalmu ételeket hogy számoljam, menyi csirke hús kell? kösz mindent :D

2012. okt. 4. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:

kezdésnek 3 napos teljes testes edzés terv kell 2 hónapig:

[link]


A csípődet nem tudod lefaragni izomnövelés közben, mert egyszerre nem tudsz szálkásítani és izmot növelni, ugyanis két különböző energetikájú étrend kell hozzá.


leírom mindkettőt:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!