Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez szteroidos test?

Mit gondoltok ez szteroidos test?

Figyelt kérdés
vagy natúr? [link]
2012. szept. 29. 13:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy el lehet érni naturálban, de ez nem azt jelenti, hogy aki ekkora az tuti, hogy naturál is. Nem tudhatod, hogy ki mit használ otthon.

Nekem pl sz@r a genetikám, mondhatod rá, hogy gebasz, meg lehet engem sajnálni, de nem tehetek róla-. így is kihozom magamból a maximumot.

Tehát még egyszer: el lehet érni naturálban, de nem tudhatod, hogy ki mivel érte el.:)

2012. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
persze nem azt mondom,csak az első is rögtön írta hogy felfújt stb,meg úgy unblock koxosnak lett leírva,és nem értem ha valaki erre is azt mondja akkor nekik mi a natural
2012. szept. 30. 12:14
 23/35 dirtboy ***** válasza:

/nem értem ha valaki erre is azt mondja akkor nekik mi a natural/

én már kb minden izmos emberről azt gondolom hogy tolt valamit.

sajnos ma már annyira elterjedt meg úgy mond divatba jött hogy koxoljanak az embereke hogy az hihetetlen.

Montez is mesélhetne a balatoni edzőteremről hogy ott mi volt meg az én meló helyem sem kutya ilyen téren.

olyan koxos is van meló helyen hogy azt sem látni rajta hogy volt súlyzó a kezében valaha de koxot már tolt.

meg mikor az ebédlőben vagyok aztán látom ki mit eszik.

jön a nagydarab kopasz csávó,látszik rajta hogy kondizik nagy karok meg minden aztán még értelmes kaját nem láttam hogy evet volna,kis zsemle meg ilyeneket eszik állandóan.

akkor szerinted mégis mitől nőtt meg,mert biztos nem a zsemlétől.

2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
ez jó zsemle:D:D
2012. szept. 30. 12:41
 25/35 anonim ***** válasza:
Jól irja dirtboy. Nálam kisebb embereket is ismerek, akik koxolnak, így tehát senkire nem lehet kijelenteni, aki hasonlóan izmos mint a linkelt képen az ember, hogy az tuti naturál. De elérhető.
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem tűnik olyan nagy shownak, a szarrá kokszolt emberekben az a különös, hogy nem feszítő állapotban is úgy áll az izmuk ,mint a naturálok amikor ráfeszítenek vörös fejig. A másik meg a mesefigura szintű eltúlzott méretek. Ez a fickó egy jóltáplált jól növekedő kiss fedett naturálosnak elmegy, hihető, ha alapból is egy nagy csontozatú vaskos, könnyen nővő tagról van szó.
2012. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 JayC ***** válasza:

hoppá, mit találtam:


[link]


érdemes megnézni a gyerkőc többi képét is. :)

2012. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Jay hogy sikerült megtalálnod az illetőt?
2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
És irja is, hogy koxol. Ahhoz képest viszont nem nagy.
2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 JayC ***** válasza:
teljes random módon bukkantam rá a képére, aztán egyből beugrott, hogy ez volt feltéve gyk-ra.
2012. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!