Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testkompozíció változtatás vs...

Éndzsöl kérdése:

Testkompozíció változtatás vs tömegnövelés-diéta?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen hallom azt, hogy egyszerre izmot növelni és fogyni nem lehet, tömegelj, majd diétázz, ez a kulcs. Máshonnan azt hallom, hogy lehet testkompozíciót változtatni, hosszú távon izmot növelni és fogyni is egyszerre. Egyéni véleményem szerint lehetséges, egy-két ismerősömön láttam is, hogy működik. Mi szól mégis ellene, ti mit gondoltok? Egyéni tapasztalatom nem sok van, olyan a genetikám, hogy bármennyit kajálhatok, zsír nem szívesen mászik fel rám, talán nehezebben is fejlődök emiatt, mint az endomorph kollégák. :) Döntse el ki-ki maga, hogy melyik a jobb. :) Mindegy is, szóval szerintetek mi újság ezekkel a dolgokkal?
2012. szept. 16. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez annak való aki nem akar testépítő szintű izomzatot.
2012. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem lehet, max ha nagyon kövér kezdő vagy. Tudom, hogy ez neked nem tetszik, de naturálban így van. Örülünk, ha nem vesztünk szálkásításkor sok izmot.

Aki meg nem hiszi az olvasson: [link]

2012. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, benne van a sárga kapszulában meg az alapismeretekben is én csak azok alapján mondom.
2012. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

[link]


Első két bekezdés.

2012. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon hosszú folyamatot ír le. Sokkal célszerűbb hatékony tömegnövelő és szálkásító ciklusokra bontani a dolgot.

Nekem is megvan a könyv, de van hozzá 27 év edzési tapasztalatom is.:) Amit linkeltem érdemes elovasni.

2012. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hasznos cikk Montez, köszönöm. :) Tehát a konklúzió, valahogy úgy hangzik, hogy nem lehet, kivéve ha zsíros kezdő vagy. (Ahogy az ismerőseim is azok voltak)
2012. szept. 16. 22:29
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolom a könyv írója is rendelkezik némi tapasztalattal nem csak összegereblyézte több oldalról a cuccot. De kinek mi ha valaki nem akar tömegelni, mert nem akarja elveszteni a formáját szerintem annak megfelel vagy nem vágyik hatalmas izomzatra hanem egy kisebb szálkásabb formát akar a strandra.
2012. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Így van.

Még egyszer írom, csak máshogy: csak koxal tudsz tiszta izomtömeget felszedni. Naturálban jönni fog zsír is, akármilyen elméleted van rá.:)

2012. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ejj gondolom el se olvastad amit én ugyanarról az oldalról linkeltem. Annyira konzervatív vagy. :S
2012. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De elolvastam, de az nem naturálokra vonatkozik. tök mindegy, hogy én mi vagyok, a nem kevés tapasztalatomat írom le. Kipróbáltam már mindent amit naturálban lehet, hidd el. :)
2012. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!