Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BioTech fehérje turmix,...

BioTech fehérje turmix, edzéssel lehetséges pár kiló felszedése?

Figyelt kérdés

Megelégeletem, hogy mindenki mindig lesoványoz, bár igaz én sem érzem magam így a legjobban. Kipróbáltam már mindent, és ezt ajánlották, 5-10 kiló kellene semmi több.:)

2 naponta edzek (gugolok, fekve törzs emelés=feszes fenék, 1 kezes súlyzóval emelgetek elől/hátul=karok formálásához), ezeket ajánlották így kezdésnek. 2 hetente emelek az edzések számán, azt mondták nekem ez a legmegfelelőbb, nem lesznek hu de nagy izmaim, de észre lehet venni a változást. Az edzés előtt eszek zsíros kenyeret, vajas kenyeret, éppen amit(energia szükséglet miatt), utána pedig megiszok 1 fehérje turmixot (250ml tejben/vízben 1 ~teáskanálnyi fehérje por). Általában az edzést lefekvés előtt csinálom.

A kérdésem az lenne, ha ezen az úton haladok, lesz-e látható változás, vagy esetleg valamin változtassak, máshogy csináljam? Esetleg ha vkinek lenne vmi jó tanácsa, privát üzenetet is szívesen fogadok.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


19/L



2012. szept. 14. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz így jó. Rendes tömegnövelő étrend kell. Tejm zsíros kenyér, vajas kenyér=kuka.:)

Az edzés sem jó szerintem.

Szóval: Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Edzéstervek: [link]

2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "emelsz az edzések számán"?

Hú de nagy izmaid nőként akkor sem lesznek, ha überbrutálfanatik módon mindent beleadsz, ezért nem kell finomkodni. Bár manapság kinek mi a nagy izom...

2012. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elnézést nem írtam, hogy lányoknak csak 3-4g*testtömegkg szénhidrát kell.:)
2012. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Wash mibol szedted elo h egy nonek nem lehet nagy izmozata sehogysem?-.- lattal mar testepito not?igen!akkor meg ?-.-

szerintem amit leirt a masik srac a feherjedus etrendet attol nem fog hizni a kerdezo!en is 19lany vagyok en fogyni akarok ugyanazt eszem amiket leirtak es emellett kondi terembe jarok h izmosodjak.tehat szalkasodni akarok fogyni dw izmokat megtartani ahhozkell nekem a feherje.szoval ha hizni akarsz egyel amennyit birsz ha nm v ehes akkor is.v koplalj ne egywl 5napog majd 6.nap zabalj mint allat ugy meg fogsz hizni h elsem hiszed:D ez az edzes meg semmi!:D inkabb fogsz fogyni az edzestol mint hizni.

2012. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak koxal lehet egy nő nagyon izmos, mivel 1/25-öd tesztót termel, mint egy férfi. Én tömegnövelő étrende írtam le, mivel az főleg a mennyiségben különbözik egy szálkásító diétától, de alapanyagaiban nem. Mások a fehérje-ch arányok. Higgyél nekem, 27 éve edzem, tudom mit írok.
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A testépítő nénik mind egy szálig kokszolnak, azaz hormontartalmú gyógyszerészeti készítményekkel lövik magukat. Egy kérdezőféle mezei átlagcsaj valószínűleg azt se tudja, mi fán teremnek ezen, ilyet szerezni, használni meg aztán végképp nem fog, így nem fenyegeti az a veszély, hogy túl izmos lesz. Nem azt írtam, hogy "sehogysem".
2012. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A masik h szerintem egy no sem akar olyan izmos lenni mint egyes testepito pasik.csak mint pl egy rubint reka de meg az is tulzas.szerintem az tokeltesen eleg barmelyik nonek rekanal kicsit kisebb izmok pont szexi.v letezik olyan ferfi pl akinek tetszene egy annal durvabb izomzat?sok not latok teremben aki nagyon szep izomzattal rendelkezik ilyen kis formas szalkas nem mint egy pasi termeszetesen.na ha ilyen szakerto vagy kerdezek!:D mennyi idobe tellik heti 4 kondi termes edzes mellett(van benne 20perc kardio 60perc pedig 4ismetles szamos 10-15gyakorlat labazas v val vagy kar stb mindennap van has is sulyokat mindig nivelem stb) a lenyeg mellette feherjedus kaja amiket irtal is szoval meddig tarthat nekem 175cm 59kgal mire testzsirom lecsokken e izomzat latszodik?v mit tegyek h gyorsabb legyen v h eretem el h kb csak izom maradjon mint irtam ispl egy rubint reka szintet?:D koszi
2012. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

JÚÚÚÚJ, a 4.válasz valami förtelem.

hétköznapokon koplalás, hétvégén meg zabálás?

Akkor híresztelj valamit, ha már próbáltad.

Én pl, ezért szálkásítással kapcsolatban nem sokat válaszolok(Akkor is csak azt, írom amit a tapasztaltabbaktól tudok), mert még nem próbáltam. Tömegnöveléssel pont fordítva.

2012. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én akkor hiszem el, hogy Réka nem szedett semmit, ha nyílvánosan készít doppingvizsgálatot.

[link]

2012. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na kedzjük.:)

1. Réka valószínű, hogy koxolt, pl tavaly is, akkor sokkal nagyobb volt és versenyre is ment. Azóta megint összement, mert üres lett. Szóval azt az izomzatot nehéz összehozni naturálban, ami tavaly vagy azelőtt volt neki.

2. Normálisan belőtt szálkásító diétával heti 0,5-1 kg-ot adhatsz le és nem is érdemes többet, mert 1kg/hét fölött már sok izom is megy el és nem ez a cél. Ezt ki lehet még küszöbölni edzés előtti, utáni BCAA és glizaminnal a protein tápkieg mellé. De a lényeg az étrend, ami magas fehérjebevitelt és alacsony ch-t tartalmaz:

Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!