Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BioTech fehérje turmix,...

BioTech fehérje turmix, edzéssel lehetséges pár kiló felszedése?

Figyelt kérdés

Megelégeletem, hogy mindenki mindig lesoványoz, bár igaz én sem érzem magam így a legjobban. Kipróbáltam már mindent, és ezt ajánlották, 5-10 kiló kellene semmi több.:)

2 naponta edzek (gugolok, fekve törzs emelés=feszes fenék, 1 kezes súlyzóval emelgetek elől/hátul=karok formálásához), ezeket ajánlották így kezdésnek. 2 hetente emelek az edzések számán, azt mondták nekem ez a legmegfelelőbb, nem lesznek hu de nagy izmaim, de észre lehet venni a változást. Az edzés előtt eszek zsíros kenyeret, vajas kenyeret, éppen amit(energia szükséglet miatt), utána pedig megiszok 1 fehérje turmixot (250ml tejben/vízben 1 ~teáskanálnyi fehérje por). Általában az edzést lefekvés előtt csinálom.

A kérdésem az lenne, ha ezen az úton haladok, lesz-e látható változás, vagy esetleg valamin változtassak, máshogy csináljam? Esetleg ha vkinek lenne vmi jó tanácsa, privát üzenetet is szívesen fogadok.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


19/L



2012. szept. 14. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Anyám azt mondja mindig Rékáról, hogy valami stikli van a dologban, mert ádámcsutkája van :D Maga a csaj annyira nem jön be, lehet a megismert jelleme is hozzátesz, de más alkat jobban tetszik. Az izommennyiségével viszont nincs gond :D:D Talán túl szálkás. De amúgy bejövős ha az átlagember ingerküszöbénél egy kicsit több izom van egy csajon :D persze nem testépítő-kategóriában kell gondolkodni...
2012. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kivancsi leszek h egy evmulva h fogok kinezni ha folytatom ezt az etkezest meg edzest.de ha evek alatt sem lehet tenyleg olyan kulsom mint pl a.rekanak bar a karja nwm tetszik en oda kevesebb izmot akarnek de a hasa 100%os.sot leetne jobb is:D szoval ha nm lehetseges en akar szerekkel is de akarom azt a kulsot!
2012. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Genetika függő is, nem mindenkinek megy kox nélkül. De hajrá.:)
2012. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ohh persze ne mondjatok mar h lehetetlen szerek nelkul olyan test mint a belinkelt kepen!! Szerintem lehetseges..nm ertem miert ne lehetne.egy pasinak meg mirt lehetne akkor karja ?azokis mid szereznek!de szerintem ez simam lehetseges!na majd en mehmondom evek mulva:D
2012. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az építőjellegű és a nem építőjellegű válaszokat is, hisz sose tudni, hogy miből tanul az ember!


Montez neked különösképp köszönöm, hát akkor változtatunk a dologokon, nem hiába kérdeztem..:) még1* köszönöm(:


Rubint Réka meg.., hagyjuk.:D

2012. szept. 14. 20:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Ma 17.51, nem azt írtam, hogy neked nem lehet, hanem, hogy nem mindenkinek. Tudod, ezt jelenti az a szó, hogy genetikafüggő. Oks?:)

De hajrá! És a kérdezőnek is sok sikert és jó edzéseket!

2012. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ma talalkozram az edzoteremben egy csajjal aki olyan izmos volt mint a reka es megkerdeztem h erte el.mondta 3ev alatt heti 4edzessel meg semmi szert nm szedet csak edzes utan feherje.szoval ja lehetseges kox nelkul is:F
2012. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!