Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,185 centi és...

17 éves vagyok,185 centi és 58 kiló -> gondolom mindenki sejti, hogy az átlagnál néhányacska kilóval véznább vagyok :D . ,?

Figyelt kérdés

Kérdés: meddig kell gyúrnom szerek nélkül, hogy nagyjából ilyen legyek:

[link] és ha abbahagyom a gyúrást így szerek nélkül leeresztek olyanra, amilyen most vagyok? :D


2012. szept. 15. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ehhez nem sokat kell edzeni. Kb. nulla izom van a gyereken.

Te pár hónap alatt izmosabb lehetsz tömegnövelő étrenddel és edzéssel.

2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem kell sokat nem akarok kigyúrt leni, csak egy forma kéne :D

és ha abbahagyja bármilyen legyen is az illető mondjuk pár év múlva 120 kiló tiszta izom :DD akkor leereszt? :D (bármilyen por, vagy szer nélkül)

2012. szept. 15. 14:44
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A gyúrásban pont ez a rossz. Ha nem zabálod utána a szereket, összemész mint a kidurrant lufi szóval kb. adtál a szarnak egy jó nagy pofont...
2012. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ha előtte se szedek? :D
2012. szept. 15. 14:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Pár év alatt senki nem lesz 120kg szálka izom, még koxal sem.

Ha abbahagyod az edzést, akkor leépül az izom mivel a szervezet nem tart fenn feleslegesen energiaigényes izomtömeget.

De ne így állj hozzá, hogy majd abbahagyod, így nincs sok értelme elkezdeni.

2012. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
tudom, csak hát ha egy bizonyos szintet akarok elérni és el is érem azt, akkor onnan tovább, hogy meg is maradjon tovább kell gyúrni (gondolom én) ha meg tovább gyúrok, akkor még több izom lesz nem?
2012. szept. 15. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Végezz saját testsúlyos edzést, azzal nem leszel nagyon izmos, töltsd le a fegyencedzés című könyvet. Bár naturálban súlyzós edzéstől sem leszel nagyon izmos, pláne ha nem is akarsz.:)
2012. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Annyira összevissza beszélsz, hogy az hihetetlen. Kifejtenéd hogy mire gondolsz amikor azt írod hogy "szerek"? Táplálék kiegészítőre vagy szteroidra vagy tornaszerekre gondolsz vagy mi a jó életre?
2012. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező, te súlyos tévedésben vagy! Ha nem nehezítesz a gyakorlatokon, akkor nem fogsz még izmosabb lenni!

Tehát simán meg maradhatsz a neked tetsző formánál.


De ha ilyen testet szeretnél, mint ami ennek a kissrácnak van, akkor javaslom, hogy inkább menj el valamilyen aerobikra, azt örök életedre csinálhatod, és ilyen maradt:)

2012. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nna akkor hogyha guggolást, meg fekvőt, húzódzkodást végzek, ami itt le van írva és a többi ---akkor mondjuk a meglévő ilyenből: [link] nem leszek ilyen: [link] (2. 3. kép)
2012. szept. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!