Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos edzésterv?

Hatásos edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves fiú vagyok, és elszeretnék kezdeni edzeni otthon, tehát konditermet nem akarok igénybe venni.

Elsősorban a táplálkozásra lennék kíváncsi az evést követően mikor kezdhetem meg az edzést? Miket kéne ennem? Ugyanis egészségesen szeretnék táplálkozni ez mellet a cél a tömegnövelés is.

Milyen gyakorlatokat ajánlatok, amik otthon végezhetők? Pl. insanity, fegyencedzésből nézem ki? Hány naponta kéne edzeni, van pihenőidőszak, vagy fontos ez? Mert én mindennap szeretném csinálni, vagy mennyi pihenőidőszak kéne az izmok regenerálódásához? Ha reggel felkeléskor felülést csinálok az segít a kockás has elérésben? (nem mintha a látvány érdekelne).

Vagy valaki tudna linkelni olyan gyakorlatokat például youtube-n, amik segítenek az izomépítésben és a tömegnövelésben? tehát tényleg eredményes gyakorlatok kellenének, amik saját testsúllyal végezhető, mert súlyzóm nincs.

A mostani adataim: 172cm, 58kg. izmos vagyok csak egy kicsit sovány...

Nagyjából ennyi, köszönöm.



2012. szept. 10. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:
És a kérdést azért írtam ki, mert mindenhol mást olvasok meg minden haverom mást mond.
2012. szept. 10. 21:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, az alapok benne vannak: [link]

Edzésnek meg a terem helyett jó a fegyenc csak olyan nagy eredményeket ne várj tőle.

2012. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!