Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káposztaleves diétát tartok...

Laci7 kérdése:

Káposztaleves diétát tartok és ez mellett edzek is. Lehet-e fehérjét inni edzés után?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezer kamu kiskegyed színvonalú oldal. Kösz, de bármikor felmutatok neked jobb formát nálad az én módszeremmel.:)
2012. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Láttam én is a metróújság hátulján, többször is, és akármennyire kerestem, egyszer sem találtam meg a mechanizmust, azaz a hogyant.
2012. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja, biztos mi vagyunk a hülyék és a sok ezer testépítő, aki normálisan diétázik, mert nem tudják, hogy a káposztaleves a tuti. Én is hiába edzek már régóta és szereztem élelmiszermérnöki diplomát, de sík hülye vagyok, hogy nem alkalmazom a káposztaleves iszonyatosan leszálkásító hatását. Hát majd jól átgondolom, de szólni kéne a versenyzőknek is, hogy be kell iktatni ezt a kihagyhatatlan, forradalmi zsírégető technikát.

Hát betojás van gyerekek::)

2012. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát látod, milyen maradiak vagyunk, pedig ez már a 21. század.
2012. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Montez én nem vagyok testépítő heti 3-szor edzek.Amúgy ha van tipped,hogy mit egyek akkor ha nem kerül sok energiába adhatsz.Sajnos édes szájú vagyok habár most már cukor helyett mézet és édesítő tablettát használok. Zsíros ételt nem eszek én a fehér liszt meg a sok édesség miatt voltam 115-120 kg magasságom 189cm de tavaly óta zabpehely kását szoktam enni édesség helyett. Most olyan 95kg vagyok még 10kgnak le kell mennie
2012. szept. 4. 19:22
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólásomban leírtam az étrendet, úgy kéne összerakni, de linket is küldtem, nézd meg.
2012. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Montez szerdán már egy falat sem ment le a torkomon a káposzta levesből úgyhogy inkább átálltam a több fehérjés ételre meg teljes kiörlésű lisztes ételek stb. Amúgy szerinted a heti 3x edzés osztott edzéssel hatásos mert úgy fogok edzeni?
2012. szept. 9. 12:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen jó a 3 napos osztott edzés. Én is 4 vagy néha 3 naposat edzem, és persze hetente változtatok több dolgot: gyakorlatokat, azok sorrendjét, egykezes- és kétkezes súlyok használatát, pad dőlési szögét, ismétlésszámot, stb.
2012. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Amúgy most úgy csinálom mivel fél évet kihagytam mert beteg voltam, hogy azt mondják nem árt egy átmozgató edzés.Tavaly kezdtem ilyenkor az edzést szóval eddig 6 hónapot edzettem.És most 1 hónapig csak fekvenyomást, szűkfekvenyomást,tricepsznyújtás ülve,nyak mögül nyomás, és allóbicepszezés mind kétkezes súlyzóval.Ez így nem rosz ugye?
2012. szept. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!