Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káposztaleves diétát tartok...

Laci7 kérdése:

Káposztaleves diétát tartok és ez mellett edzek is. Lehet-e fehérjét inni edzés után?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Káposztaleves... [link]
2012. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A káposztalevest hagyd a francba és legyen normális szálkásító diétád, mert anélkül izomból is sokat vesztesz.

És igen, edzés után mehet a fehérje, de mehetne még reggel is pl zabpehelyhez.

Szálkásító diéta: legyen napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezeket tudom és több mint 1 éve így is táplálkozom csak mostanában eszegettem elég sok fehér lisztet meg cukrot is és hamar fel is jött 5-10 kg úgyhogy ezért csinálom a káposzta leves diétát azt mondják az egyik leghatásosabb diéta.Amúgy az izomból nem veszíthetek amíg van zsír felesleg főleg ha edzek folyamatosan és táplálom az izmaimat aminosaval fehérjével.
2012. szept. 4. 13:49
 4/19 anonim ***** válasza:

Hogyne vesztenél már. Ha nem viszel be legalább 2,5g*ttkg fehérjét simán izmot is bontasz. higgyél nekem, 27 év edzési tapasztalatom van ebben. Én még olyat nem hallottam, hogy testépítő káposztaleveses koplalással diétázott volna.

A másik, hogy ha nem hiszel nekünk, akkor minek kérdezed meg, ha te jobban tudod. Akkor azt is kéne tudnod, hogy köteklező a protein edzés után, hogy visszatöltsd az izmokat.

Na mindegy , csinálj amit akarsz.

2012. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Okos ember más kárán tanul, a hülye a sajátján. Viszont minden szamár a maga bőrét viszi..., még te is.

Mutass nekem egyetlenegy ember, aki azzal a baromira hatásos káposztalevessel fogyott le? Mert én csak olyat ismerek, akinek ugyan nagyon bevált, mégis durván elhízott.

2012. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sznofru ***** válasza:
Kaposztaleves... :-)
2012. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Montez igazad van de nem csak káposztalevest eszek hanem mindenféle gyümölcsöt 3. nap után banánt is és utána fehér húst is és azért ezekben is van tápanyag az izom növekedéséhez és nem 1 hónapig tart a diéta hanem 1 hétig.
2012. szept. 4. 16:40
 8/19 A kérdező kommentje:
és zöldséget is
2012. szept. 4. 16:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Pont gyümölcs nem kéne diétában. És ha eszel normális húsokat és zöldséget, akkor minek mellé még a káposztaleves?;)
2012. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nézz utána 10000 oldal írja hogy miért fogyaszt a káposztaleves
2012. szept. 4. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!