Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a bicepszem...

Mivel tudnám a bicepszem nővelni? Nagyobbítani? Hogy izmos legyek azért.

Figyelt kérdés
Otthon vagyok és van 2 darab 8 kg os súlyzóm. Otthon mondták milyen kis gerezd alkat vagyok.Nos bevallom a fekvőtámaszban gyenge vagyok mert a vállam alatt pici a akrom utánna meg már a bicepszem jön az már nagyobb.Nos és fekvőből alig 7 et tudok megcsinálni.Nos kérdésem lenne hogy tudnék úgy kinézni hogy izmos testem legyen és hogy a bicepszem nagyobb legyen,erősebb.Meg azt szeretném a vállam is erősebb legyen,és még azt hogy legyenek kockáim.Ezt mivel tudom elérni ezeket?Nem járok kondiba és nem is fogok otthon szeretném ezeket végezni,szerintem tuti lehet valahogy ezeket erősiteni otthon is de valaki segítene ezekben?
2012. aug. 24. 13:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De nem úgy ha nem hogy mit csináljak hogy nőhessen pld felülésezzek vagy fussak vagy focizzak vagy valamit h mit csináljak
2012. aug. 24. 14:30
 12/21 Diego105 ***** válasza:

Táplálkozz helyesen,edz megfelelően, pihenj eleget.

Így fog fejlődni a drága kis bicepszed.

2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz lusta vagy, hogy elolvasd, semmi esélyed ebben a sportban, inkább hagyd is a fenébe.
2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
olvastam de nem érdekel mind nem az érdekel mit csinálhatok a testemmel csak annyit kérdeztem hogy mit tegyek hogy nöjjön a bicepszem
2012. aug. 24. 14:53
 15/21 anonim ***** válasza:
Ásd el magad egy rohadt nagy lyukba és ne gyere elő, ezzel mindenkinek jót teszel.
2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy nőjjön a bicepszed, olvasnod kell! a nélkül nem fog nőni! ja hogy ez a kettő nem függ össze? De igen, majd később rájössz.
2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Diego105 ***** válasza:
Jó, én feladom, nem győzködlek tovább, ha ennyi emberre nem hallgatsz, és nem vagy képes olvasni sem, sehová nem fogsz jutni ebben a sportban. Többieknek pedig hajrááá!
2012. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
de mit olvassak? azt irja táplákozzak helyesen és olyanokat irt hogy csak na láttam oldalon hogy 8 órától estig összeállitja az étrendet turmixos micsodákat kell enni meg sok mindent de én nem ilyenekkel akarok jobb lenni
2012. aug. 24. 16:04
 19/21 anonim ***** válasza:
De akkor miért kérsz segítség ha utána nem fogadod el?
2012. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Le írja a könyv a kérdésedre a válaszokat, hogy hogyan lehet izmot növelni, mit nem értesz?

Edzés rész is van benne, és a táplálkozás a legeslegfontosabb (ezt is leírja).

Nem értem, hogy valaki 16 évesen, hogy lehet ekkora fogyatékos.

2012. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!