Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám a bicepszem...

Mivel tudnám a bicepszem nővelni? Nagyobbítani? Hogy izmos legyek azért.

Figyelt kérdés
Otthon vagyok és van 2 darab 8 kg os súlyzóm. Otthon mondták milyen kis gerezd alkat vagyok.Nos bevallom a fekvőtámaszban gyenge vagyok mert a vállam alatt pici a akrom utánna meg már a bicepszem jön az már nagyobb.Nos és fekvőből alig 7 et tudok megcsinálni.Nos kérdésem lenne hogy tudnék úgy kinézni hogy izmos testem legyen és hogy a bicepszem nagyobb legyen,erősebb.Meg azt szeretném a vállam is erősebb legyen,és még azt hogy legyenek kockáim.Ezt mivel tudom elérni ezeket?Nem járok kondiba és nem is fogok otthon szeretném ezeket végezni,szerintem tuti lehet valahogy ezeket erősiteni otthon is de valaki segítene ezekben?
2012. aug. 24. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ajajajajj...

"a vállam alatt pici a akrom utánna meg már a bicepszem jön az már nagyobb" Ez mi? :)

Alapok: [link]

2012. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Erősíteni tudsz otthon is. de izmot növelni ezzel nemfogsz tudni. Kellene még több súly, egy fekpad és kétkezes rúd. + tömegnövelő étrend.
2012. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:D nekem olyan még nem kell :D szt ez a 2x8 kg os súlyzó is jó a karomra nem megszakadni akarok:D lényeg hogyha naponta 100 at megcsinálok akkor erősödik,nagyobb lsz valamennyivel a karomon a bicepsz?
2012. aug. 24. 14:00
 4/21 anonim ***** válasza:
NEM!! Olvasd el amit linkeltem!!
2012. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Meg ezt: [link]
2012. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
miaz hogy nem? akkor ki találta ki a súlyzott? vagyism iért? nem azért hogy ha váltott kézzel súlyzózunk erősödjön a karunk?
2012. aug. 24. 14:11
 7/21 Diego105 ***** válasza:
Olvasd már el amit linkeltek.
2012. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt amit kitaláltál és egy hónap múlva gyere vissza, hogy semmit sem fejlődtél és kérdezd majd meg hogy miért nem lett nagyobb karod izmosabb vállad és miért nem lett kockás a hasad...
2012. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kuva sok oldal és nem tudom melyiket ovlassam öviden nem tudnád leírni hogy mit tegyek? így könyneb és átláthatobb lenne csak annyit hogy hogy tudom növelni a bicepszem nagyságát,
2012. aug. 24. 14:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Az a gond hogyha olyan egyszerűen el lehetne mondani hogy mit kell csinálni nem írták volna meg az alapismereteket.
2012. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!