Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 30 évesen elmegyek egy...

Ha 30 évesen elmegyek egy konditerembe hogy a 28-as bicepszem erősítése céljából, kell számítanom hogy kiröhögnek?

Figyelt kérdés
Többször javasolták menjek el konditerembe, de csak ezért nem mertem.
2012. aug. 24. 12:29
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nem kell,nyugodtan mehetsz
2012. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem röhögnek ki, mindenki volt kezdő. Nyugodtan kezd el.
2012. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne csak bicepszre eddz, akkor nem fognak (azért érdekelne, hogy mégis, hogy mérted le a bicepszed)
2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Varrócentivel körbemértem. Miért hogyan kell?
2012. aug. 24. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell, de abban tricepszed is benne van, mégpedig az a nagyobb izom. Szóval nem a bicepszed annyi, hanem a karod.:)
2012. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diego105 ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, menj el nyugodtan terembe, nem fognak kinevetni, ha mégis ferdén néznének rád, ne foglalkozz velük! Sok hatalmas testépítő sem 55-ös karral született, valahol mindenki elkezdte.
2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és ha kiröhög valaki akkor mi van? az azzal nem Téged minősít, hanem magát...
2012. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy pont az "öreg rókák" nem fognak nevetni. Ott mindenki azért van, hogy fejlődjön, ráadásul ahogy előttem is mondták, mindenki volt kezdő. Sőt, segíteni fognak. Azt vettem észre, hogy mint mindenhol, a közös "téma" itt is közösségkovácsoló erővel bír. Akik röhögősebbek azok inkább a 15-16 éves korosztály akik lemennek májusban "gyúrni" mert nyárra izmokat akarnak... :)))) De azokkal meg nem kell foglalkozni.
2012. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is akkora de én lány vagyok:)XD amúgy ott normál esetben magukkal vannak elfoglalva az emberek és nem másokat bámulnak...sztem
2012. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!