Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok kifejezetten csak...

Mondanátok kifejezetten csak hát gyakorlatok?

Figyelt kérdés
szóval ugye én is az a híve voltam, még kezdőként hogy csak mell-bicepsz azonban pár hónap kellett és egy kis ész hogy ennek semmi értelme mert aránytalan vagyok azonban hátat nem nagyon edzettem szinte nem is max felhúzás heti 1-et de csak néha napján, tudom nem a gyakorlattól lessz tömeges csakhogy tisztázzuk és táplálkozás rendben van bodybuilder-ről van és mindent ami gyúrással kapcsolatos elolvasok kivéve diéta,fogyó mivel ugye az nekem nem kell ezért azt az egyet nem nagyon.
2012. júl. 1. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz húzódzkodni,akkor ajánlom a csípő magas vízszintes cső és ahhoz húzod magad,hogy a sarkaid a földön vannak.Lehet érthetetlenül írtam,bocsi.
2012. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az invertált evezésre gondolt az előttem kommentelő.
2012. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen,arra csak nem tudtam a nevét.Most rá googléztam a szóra és a képek alapján: igen.Szerintem jó kis gyakorlat annak aki nem tud húzódzkodni.Én sem tudok,én is azt nyomom.
2012. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!