Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről hát edzés...

Mit gondoltok erről hát edzés terv?

Figyelt kérdés

jó reggelt gyakorlatot végzek, és felhúzást derék erősítéshez meg amúgy is jók ezek mellé csapok még döntött törzsű evezést és nem tudom a csigás lehúzás az jó ha nyakhoz húzom nem nyírja szét a vállam? és az nem baj ha minimális a súly és itt a karom is besegít meg egyéb segédizmok


célom: tömeges hát felépítés és derék megerősítés


2012. jún. 23. 11:45
1 2
 11/13 G'sX ***** válasza:
bemész biotech boltba és veszel, ha van a közelben, derékra meg a guggolás a legjobb felhúzás mellett, csak nem kell minden kislánysúlyhoz övet venni
2012. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én hátedzésem alapja a húzódzkodás, invertált evezés, hyperhajlás.

A helyedben nem csinálnám a jó reggelt gyakorlatot, mert elég derékgyilkos.

2012. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

utolsó tudom hogy az azt csak is nagyon minimális súllyal csinálom nem a súlyra megyek...ez csak eszköz..


húzódzkodni nem tudok és nem is érdekel, invertáltra pedig nincs lehetőségem....


ha egy valaki megmutatja mire figyeljek vagy valami úgy csinálom a gyakorlatot de feleslegesen videokból meg leírásokból inkább nem tanulok csak előben tapasztalt embertől



ismerek olyan embert aki csak nyakhoz húzza a súlyt és felhúzást csinál és azért olyan hátha van hogy megirigyelnéd te is ha látnád bár igaz nem most kezdte már régóta tolja..

2012. jún. 23. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!