Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről hát edzés...

Mit gondoltok erről hát edzés terv?

Figyelt kérdés

jó reggelt gyakorlatot végzek, és felhúzást derék erősítéshez meg amúgy is jók ezek mellé csapok még döntött törzsű evezést és nem tudom a csigás lehúzás az jó ha nyakhoz húzom nem nyírja szét a vállam? és az nem baj ha minimális a súly és itt a karom is besegít meg egyéb segédizmok


célom: tömeges hát felépítés és derék megerősítés


2012. jún. 23. 11:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés mivel elég merev vagyok ha naponta 10-15 percet nyújtok az segít hajlékonyabbá tenni magam és nem merevvé? és ott elég ha kicsit bemelegítek és utána nyújtok? mivel ugye hideg izmot nem nyújtunk..
2012. jún. 23. 11:51
 2/13 dirtboy ***** válasza:

felhúzás jó de inkább csak kéthetente legyen mert elég megterhelő ha keményen csinálod.

döntött törzsű szintén jó én is csinálom.

a csigás lehúzás mellhez legyen ne fej mögé.


mi az hogy minimális súly?

kis súllyal nem fogsz fejlődni.

2012. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
be melegítés mindig legyen,nyújtani elég edzés után.
2012. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cristian1997 ***** válasza:
Igen a nyújtás segít a hajlékonyságban.Nem nyírja szét a vállad a csigás lehúzás szerintem.Szerintem egy fűrészelést még betehetnél.Csak a hátadra edzel, vagy minden testrészedre?
2012. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a többi minden megvan kaja edzésterv shopbuilder-ről

csak erre voltam/vagyok kiváncsi...


hát nem igazán érzem mellhez húzással ha kicsi a súly azzal nem nagyon ha meg sok akkor meg a segédizmok túlságosan besegítenek

2012. jún. 23. 12:20
 6/13 dirtboy ***** válasza:
használj gurtnit lehúzáshoz,így nem kell annyira szorítanod jobban tudsz a hátadra koncentrálni a karod helyett.
2012. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt hol lehet kapni? és kb mennyiért? mert gagyi nem kell inkább megfizetem az árát de tartós legyen..
2012. jún. 23. 12:33
 8/13 dirtboy ***** válasza:

nekem ilyen van de van többfelé gurtni is,nem drága és tartós.

[link]


én fitnesspont üzletbe vettem de online is rendelhetsz vagy amilyen fitnesz bolt van a közeledben ott próbálkozz.

2012. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cristian1997 ***** válasza:
Gurtnit tudsz rendelni shopbuilderen.
2012. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! ment a zöld mindenkinek!
2012. jún. 23. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!