Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesi pótvizsgára, hogyan...

Tesi pótvizsgára, hogyan tudnék felkészülni?

Figyelt kérdés
tehát mit érdemes "gyakorolnom".
2012. jún. 9. 11:11
 1/6 anonim válasza:

Hogy jutott el idáig? o.O

Am szerintem amiket követelhetnek: függeszkedés, kötélmászás(?), medicin,kislabda hajítás, talajtorna.

2012. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*Hogy jutottál
2012. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokat voltam beteg,és hiányoztam a suliból. Meg eltört a kezem,így nem volt jegy,így megbuktatót.
2012. jún. 9. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Abból lehet egyáltalán pótvizsgázni,mert régen nem lehetett?
2012. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Lehet pótvizsgázni már jó pár éve, és minden készségtárgyból is akár énekből meg rajzból de ahhoz tudtommal külön suliba kell.

A lényeg az hogy ha nincs jegyed de volt igazolásod főleg kéztörés miatt akkor kellett volna kapj felmentést és azt kellett volna beírni hogy ez meg ez miatt nem vagy osztályozható és úgy simán átmehettél volna.

Egyébként egyik volt osztálytársam is bukott belőle, és főleg azért mert ő hanyag volt sosem, volt cucca csak egyeseket szedett össze mert semmit nem volt hajlandó csinálni és flegmázott. Neki volt kötél mászás labdajátékok szabályait el kellett mondania meg 1-2 alapgyakorlatot bemutatott. Plusz szóban is kérdeztek még tőle dolgokat. Persze megbukott mert semmit nem tudott szinte.

2012. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én remélem átmegyek. Ha kell egész nyáron futok:)

köszi a válaszokat.

2012. jún. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!