Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Fontos! Van olyan matek...

Fontos! Van olyan matek könyv, ami segíthet felkészülni a pótvizsgára?

Figyelt kérdés
Sajnos megbuktam... :'( Az anyagi helyzetünk miatt nem tudunk külön tanárt fizetni. (A sulimban nincs korrepetálás.)A matek könyvemben csak a feladatok és azok megoldása található. A levezetése vagy hogy hogy kell csinálni, nincs benne. Így biztos a bukás.. :( Nem tudtok olyan 10-es könyvet, ami kicsit is a segítségemre lehet?
2011. jún. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ööö nem akarok offolni de az lesz:D


A szüleid nem tudnak segíteni? A 10. matek azért még nem a világvége, csak van egy rokon aki ért hozzá.

Ha nincs, akkor könyvtár, tagság diákként alacsony, asszem 500Huf nálunk pl, szóval oda bemész, és megnézed a matematika témájú könyveket, hogy mi van ami azt tartalmazza ami neked kell.

Én pl. így készülök matek szigorlatra. Meg általában matek vizsgákra is így készültem.


Ha más nincs, akkor net.

[link]

[link]


Vagy ha nem megy valami konkrét kérdést simán ide is feltehetsz, csak arra vigyázz ne feladat megoldatás legyen, hanem pl. beírod a feladatot, megmondod meddig jutottál, mit nem értesz, és akkor nem szólnak le(nagy átlag) hanem elmondják(bár van aki hülyeséget de ki lehet szűrni)

Gondolom augusztusban lesz pót addig van idő megérteni, utánajárni, csak sajna tényleg időt kell rá szánni.


A világ meg nem dőlt össze.


ON

2011. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. jún. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!