Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyik könyv...

Ezek közül melyik könyv magyaráz érthetőbben? Melyikkel lehet felkészülni az emelt szintű kémia-, és biológiaérettségire?

Figyelt kérdés

* Oláh Zsuzsa kémia-, és biológiakönyvei

* Villányi Attila kémiakönyvei

* Berend Mihály biológiakönyvei

* Szerényi Gábor biológiakönyvei

* Mozaik kiadó könyvei



Köszi :)


2010. szept. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
emelt szinten szeretnél menni mind a két tárgyból?:O durva. én biosz emelt,kémia közép. a mozaikos kiadó könyvei a legjobbak,amellett pedig szerényi feladatgyűjteményei segíthetnek.nemrég megjelent mozaik kiadós feladatgyűjtemény ami hasonlóan sokat segíthet.oláh zsuzsa könyveit sok helyen említik,én nem kifejezetten ismerem de gyanítom jó lehet ha ennyi helyen elismerik.illetve ha nagyon el vagy eresztve zsozsóval akkor megveheted(inkább interneten pl teszveszen)fazekas györgy-szerényi gábor "biológia" című könyvének valamelyik kötetés(az embertant kifejezetten részletesnek találtam).viszont ennek az ára elég sok,szóval valóban csak akkor vedd meg ha van rá anyagi kereted.egyébként nem ér annyit szerintem.
2010. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2010. okt. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!