Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés? (Kérdésed túl rövid, a...

Edzés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14/F

A kérdésem az, hogy milyen gyakorlatokat csináljak?

Kéne gyakorlat mindenre, de legjobban lábra, meg karra.

És igen, ismerem a fekvőtámaszt, meg a felülést is, de a kérdés az, hogy melyikek a legjobbak izomnövekedésre?

A gyakorlatokat úgy tervezem, hogy csinálok annyi amennyi megy, aztán 5-10 mp szünet, aztán megint, és így tovább, addig ameddig megy. Aztán elkezdek egy másik gyakorlatot (másik izomra), ezzel is ugyanezt, és miután már megvolt az összes gyakorlatból egy ilyen, utána elkezdem újra, és ezt a kört 2x vagy 3x. Vélemény?


2012. máj. 30. 20:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Dávid biztos valami team-mel együtt írja ezeket, mert egyedül nem lehet ennyi okosságot összehozni.:)
2012. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kajak igaz csak azt akartam kideríteni hogy igaz-e amit a fegyencedzésben leírt de már látom hogy szóról szóra igaz:D
2012. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Dávid, nekem nincs bajom a fegyencedzéssel én is szoktam ajánlani. Az a gond, hogy egy 50kilós fegyences erősebbnek hiszi magát egy profi testépítőnél. Amúgy Paul Wade nem létezik, több sportszakember írta együtt a könyvet és azért húzzák le benne a testépítőket, mert ez egy jó marketingfogás volt. Nálad is bejött és elhitted. De nagy hiba lenézni a súlyzós edzést a könyv végében már ők is ajánlják kombinálva a fegyenccel. De addig már ezek szerint nem jutottál.
2012. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Na de az miért van hogy amikór súllyal edztem akkor nem voltam olyan erő mint most a fegyenccel pedig a súlyzósat egy évig csináltam na :d
2012. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 dirtboy ***** válasza:

szarul csináltad ennyi.

miket bírtál akkor?

és most azok mennyivel mennek hogy sokat erősödtél?

2012. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
miért most nyomsz 100kg felett? :)
2012. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
A munkát pl de a légióba úgyse kell súlyzós edzés
2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 dirtboy ***** válasza:

az az igazság hogy ide meg nem kellene hozzá nem értő elfogult válaszoló.

ahogy észre vettem neked bármit lehetne írni akkor is a fegyenc a fegyenc meg a fegyenc a király,meg számodra olyan nincs hogy valaki szeret edzeni és azért edz hogy izmos legyen hogy javítson a külsőjén.

számodra csak egy okból lehet edzeni, mégpedig azért hogy másokat meg tudjunk verni,semmi másért.

csak arra nem kondizás kell meg fegyenc hanem küzdősport.

2012. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Egyezzünk ki abban, hogy mindegyik edésnek megvan a helye és funkciója, sőt egymással is jól megférnek, hiszen mi testépítők is végzünk húzódzkodást, tolódzkodást. Tehát nem kell állandóan a rivalizálás és a másik lenézése.

Mindenki végezze azt, ami az ő céljainak megfelel.

2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Na a küzdősport az az bisztos hogy nem kell
2012. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!