Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés? (Kérdésed túl rövid, a...

Edzés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14/F

A kérdésem az, hogy milyen gyakorlatokat csináljak?

Kéne gyakorlat mindenre, de legjobban lábra, meg karra.

És igen, ismerem a fekvőtámaszt, meg a felülést is, de a kérdés az, hogy melyikek a legjobbak izomnövekedésre?

A gyakorlatokat úgy tervezem, hogy csinálok annyi amennyi megy, aztán 5-10 mp szünet, aztán megint, és így tovább, addig ameddig megy. Aztán elkezdek egy másik gyakorlatot (másik izomra), ezzel is ugyanezt, és miután már megvolt az összes gyakorlatból egy ilyen, utána elkezdem újra, és ezt a kört 2x vagy 3x. Vélemény?


2012. máj. 30. 20:06
1 2 3 4
 1/34 dirtboy ***** válasza:

ezt olvasd el és töltsd le a fegyencedzést és alkalmazd.

sok izomra ne számíts súlyzók nélkül.

[link]

2012. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
De azok az izmok piszkosúl erősek :D
2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem is az a célom, hogy nagy izmok legyenek, hanem az hogy erősek legyenek.
2012. máj. 31. 16:40
 4/34 dirtboy ***** válasza:

egy súlyzóval edző ember izma erősebb mint egy saját testsúlyos módszerrel edző emberé.

a saját testsúlyos embereknek az izom állóképessége az ami jobb de maga az izom nem erősebb,nincs bennük olyan erő mint egy kondisban viszont ha nem célod az esztétika akkor jó lesz a fegyenc neked.

2012. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Hát ezt meg melyik cirkuszba hallottad megnéznék egy bodybuildert egykezes húzóckodást vagy kezenállásba egykezes fekvőtámaszt csinálni :D gyufás
2012. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 dirtboy ***** válasza:

én meg megnéznék egy saját testsúlyost pl.150kilóval fekve nyomni meg több 100kilókkal guggolni és felhúzni.

meg sem bírná mozdítani a bivaly erős izmaival csak a szeme dülledne meg vörösödne a feje.

akkor ki az erősebb?

2012. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
A fegyences csak a saját kis súlyához képest erősebb, ez relatív erő. Egy testépítő meg 150-200 kg-al is dolgozik guggolásnál, felhúzásnál, fekvenyomásnál. Ez nevezzük maximum erőnek. Ebben jobb egy testépítő. A fegyences pedig inkább állóképesség, pontosabban erőállóképességben (mert van aerob állóképesség is) jobb. Mindegyiknek megvan a célja, helye. Én mint testépítő egyébként simán nyomok egylábas guggolást, egykezes fekvőt, szóval nem vagyunk azért relatíve sem gyengék.:)
2012. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Már csak arról ne is beszéljünk hogy azok az állítólag erős emberek vödörszám szedik a fájdalom csillapítókat hogy ne fájjon annyira az izületük de aki csak a saját testsúlyával dolgozik az harcra készen áll mindíg:D
2012. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
megint sikerült ökörséget írnod. 26 éve edzem, és semmi fájdalomcsillapítót nem szedek, ehhez mit szólsz? :)
2012. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 dirtboy ***** válasza:
én nem tudom hogy te könyvből olvasod ezeket a baromságaidat vagy freestyban nyomod de baromságokból jeles vagy.
2012. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!