Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rubint Réka...

Mi a véleményetek Rubint Réka dvd-iről?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam felesleg, sőt vékony vagyok, elkezdtem tornázni Rubint Réka dvd-ire, de én nem fogyni szeretnék, hanem alakot formálni. Jó rá az ő gyakorlata? vagy mit ajánlotok?
2012. máj. 23. 11:13
1 2
 11/20 anonim válasza:
Szerintem az alakformálásra nagyon jók Réka dvd-i. Én minden nap tornázom rá, ha csak tehetem. Nem szeretnék izmos lenni, viszont szép nőies formákat igen, és arra nagyon jók a gyakorlatok. Néha váltogatom Béres Alexandra dvd-ivel.
2012. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
a dvd jók,bár a nyújtás általában hiányzik,ami fontos
2013. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Nem értek egyet sok előttem szólóval, hogy ennyi meg annyi kilókat kell kinyomni ahhoz, hogy izmos legyél.. azzal csak megerőlteted magad, elmegy a kedved az egésztől hamar.. Szerintem nem az a fontos, hogy hány kilóval súlyzózol például, hanem hogy hányszor csinálsz meg egy egy gyakorlatot.. De aki írta hogy a Zumba hülyeség, azzal sem értek egyet, mert az is alakformáló,és igenis igénybe veszi az izmokat és jól is lehet vele szórakozni, mellesleg nem unod meg, mint a konditeremben x kg kinyomogatását.. de szerintem az a legjobb ha kimegy az ember a kertbe gazolni, talicskázni, meg csinál ezt-azt a ház körül, persze ha van rá lehetősége.
2013. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem az előtted szólókkal nem értesz egyet, hanem a biológiával :D Annak bemutatni pedig elég merész. Az izommunka nem kumulatív. Sok kicsi nem ugyanaz, mint kevés nagy. Ha sokszor csinálod ugyanazt, nem fejlődik tőle az izom, nem lesz erősebb, csak kitartóbb, az meg nemigen látszik meg. Az izom fejlődéséhez mindig egy kicsit túl kell lépni a határain, a nagy ellenállás mikrosérüléseket okoz, ami a plusz tápanyagnak köszönhetően begyógyulva nagyobbak lesznek.

Ha igaz lenne, amit írnál, a megszokott ismétlődő tevékenységektől (sétálás, gépelés) mindenki nagyon izmos lenne ott. De nem azok. Még diagramot is csináltam a tapasztalati ismétlésszámról, ahol a legpirosabb, az a legjobb:

[link]


A zumbát meg érdekes módon minden valamirevaló edző lesajnálja, vajon miért? :D Szórakozásnak jó lehet, de valami rejtélyes okból kifolyólag a jóalakú csajok a közelébe sem mennek.


Az meg, hogy kinek mi az unalmas, egyénfüggő, szerintem igenis jó muri a súlyemelgetés, sokan szeretik. A kertimunkás korlátolt nézeteket meg aztán igazán nem kellett volna belekeverni :D Főleg, hogy általában azok járnak terembe, akik nem kertes házban laknak.

2013. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nem tudom miért nézed le a kerti munkát, elég szomorú, hogy manapság mindenkinek az a munka, hogy lemegy gyúrni egyet a terembe.. mellesleg ha neked azok a jó alakú nők, akik amolyan tesztoszteron lady-k, akkor igen, ők nem néznek a zumba közelébe se, valóban.Mellesleg nem úgy értettem a sok kicsit, hogy leütsz 1 billentyűt 200-szor és izmos leszel, olyan dolgokra gondoltam, amik effektíve izommunkával járnak. Kíváncsi lennék, hogy régen a jó alakú férfiak, és nők mind kondiba jártak-e vagy a munkában izmosodtak-e meg.
2013. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
és igen, aki panelban lakik lemegy a terembe, persze oké, király, de az alapkérdés hogy rubint réka dvd-i alakformálók-e, szerintem a panelban is alakformálók, ha az illető hölgy nem szeretne a kondiban x kilókat emelgetni, és olyan kigyúrt lenni, mint egy férfi.
2013. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy nő nem lesz kigyúrt naturálban soha, még súlyzókkal sem, mivel 1/25 annyi tesztót termel, mint egy férfi. Akik izmosak, azok koxolnak.
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy lenézem a munkát??? :D Azért korlátoltság mindig ezt felhozni, mert egyrészt már nem abban a korban élünk (szellemi munka), másrészt a kertimunka nem sportcélú tevékenység, harmadrészt nem is mindenki engedheti meg magának. És mindezek mellett azzal jönni, hogy bezzeg a munkások mennyivel jobbak, elég ostobaság. Szóval így a mondandód fele máris mehet a kukába :D

Egy nő pedig még ha akar se tud olyan izmos lenni, mint egy férfi, akinek sikerült, az is kivételes genetikájú és telenyomta magát hormonnal. Ha ez is olyan könnyű lenne, ezrével szaladgálnának a hasonlók az utcán, de érdekes mód egyet sem látni. Ez is ostobaságra utal. :P És ha még nehéz munkával is sokáig tart egy közepes eredményt elérni, akkor egy kis lötyivel mi várható?

2013. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Figyelj, örülnék ha nem az én eszemet mérnéd fel, és ostobáznál le, mintha te valami felsőbbrendű lény volnál.. szerintem a te mondandódnak is minimum a fele mehet a kukába, de nem akarok itt vitába szállni pont veled, mert én ugyan nem akarom a te véleményedet megváltoztatni, én leírtam a kérdezőnek az enyémet, te is a tiédet, ennyi. meglenne a mondandóm a válaszodra, de ez az oldal nem erre lett kitalálva.
2013. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi is elmondtuk a véleményünket az alibi, nulla edzésekről. Ezzel persze nem sok nő ért egyet, de ez már csak így szokott lenni. :)
2013. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!