Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka videói érnek valamit?

Rubint Réka videói érnek valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy szeretnék egy kicsit izmosabb alakot és kb 5-6 kilót leadni, viszont nem szeretnék edzőterembe menni, nem tudnék kivel, és amúgy is félek :D Szerintetek, hogyha mondjuk heti 4x megcsinálom az alakreform videóját (90 perces) és eljárok futni mindennap, + a lifetilt diéta, akkor sikerülhet? Előre is köszi a választ!

170 cm, 60 kg és 16 éves lány vagyok


2012. máj. 15. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
háát nem mondom, h nem ér semmit, de nem a legjobb. amúgy mitől félsz?:D attól h a csúnya nagy izmos bácsik véletlenül a lábadra lépnek ?:D
2012. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rezk0o ***** válasza:
hát én nem bíznék meg egy olyan emberben aki szeint 3x 30ilyen izé törzs forgatás vagy mi és eltünik a zsír a csípöröl, meg sütivel akar szálkásítani. De még mindig jobb mint nem csinálni semmit. :)
2012. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok az ilyen 30 éves agyongyúrt pasikkal beszélgetni xD Meg nem tudnék kivel menni...
2012. máj. 15. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudnál kivel menni :) nem magad miatt csinálod ezt az egészet? kell a jó alak, vagy nem kell? ha igazán jó alakot akarsz tényleg nem rékára kéne szerencsétlenkedni
2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyedül is elmentem kondi terembe,leszartam mindenkit.Magam miatt mentem oda.Szarj mindenkire,menj el.Mondjuk én otthon tornázom Rékára most,nekem nagyon is jó és használ.Ugyanazokat csinálja,mint alakformáló aerobic órán.Csak ott megveszed a bérletet 5-8000 ft-ért.
2012. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!