Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony a Rubint Réka dvd-ára...

Hatékony a Rubint Réka dvd-áradat?

Figyelt kérdés
Nyilván az, olvastam végtelen sikersztorit,akik 40 kg-at adnak le,de én csak 5kg-ot szeretnék. Kőkeményen csinálom, naponta, szálkásító étrenddel. Kb csak cm-ek és 1!!kg ment le egy hónap alatt, ami siralmas. Mostantól l-carnitine-t is bevetek, de van valakinek vagy jobb ötlete/vagy gondolata arról,hogy mi a baki?
2012. máj. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas a szervezete; egy adott fogyokura nem minden embernel hatekony. Van akinel mukodik, van akinel nem.
2012. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rezk0o ***** válasza:
Csökkentsd a szénhidrátot és ne egyél szemetet
2012. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolod az a csajszi, azokat csinálja ami a DVD-ben van és azért olyan az alakja? Konditeremben súlyzós edzést végez, grammmra belőtt kajával
2012. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rezk0o ***** válasza:
Ez így igaz! A szart meg eladja és olyan dolgokat igér, hogy megáll az ember esze.
2012. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akkor biztos én is sikersztoris vagyok, de ugyanolyan aerobikkal, mint amit Réka csinál sikerült leadnom 15 kg-t 1,5 hónap alatt... Két dolog lehet a hiba:

1.) Nem az 5perces Rékát kell csinálni 3 naponta (én hetente 8-10-re jártam)

2.) váltogatni kell az órákat!

2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!