Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rubint Réka...

Mi a véleményetek Rubint Réka dvd-iről?

Figyelt kérdés
Nincs rajtam felesleg, sőt vékony vagyok, elkezdtem tornázni Rubint Réka dvd-ire, de én nem fogyni szeretnék, hanem alakot formálni. Jó rá az ő gyakorlata? vagy mit ajánlotok?
2012. máj. 23. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Én egyszer próbáltam, az a szörnyű zene, meg le se fárasztottak a gyakorlatokat, nah meg a nő feje :D:D:D Én nem bírom.
2012. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én se azért csinálom, mert szeretem :D és néha be tud nyögni olyanokat, hogy szakadok a röhögéstől :D a fő kérdés inkább az hogy jó alakformálásra a gyakorlatai vagy nem? és ha nem, mit ajánlotok?
2012. máj. 23. 11:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Pedig a sport lényege az lenne, hogy szeresd :) Szerintem keress szimpatikus tornát. Én pl. hip-hop aerobic-t csinálok.
2012. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Zakathol ***** válasza:
53%

Alakformálásra nem kifejezetten való. Nem elég intenzív és nem elég nagy az izmok terhelése.


Az alakformálás nem jelent mást mint izmosodni...

Izmosodáshoz pedig a legideálisabb a súlyzós konditermi edzés, és mellé tömegnövelő étrend (a férfiakhoz képest annyi különbséggel, hogy egy kicsit kevesebb szénhidrát kell)


A nők alapvetően félnek a súlyzóktól, mert félnek a "túlizmosodástól" meg hasonló butaságok.


1. A nők hormonrendszere a férfiakéhoz képest töredék tesztoszteront tartalmaz (Kb 1/25-éd ami elég kicsi szám)

2. A férfiak sem képesek hirtelen túlizmosodni. Nekünk is kemény évekre van szükségünk, hogy valami értelmes formát ki tudjunk hozni magunkból a nőkéhez képest 25x-ös (!) tesztoszteronszintünkkel...


Ebből a két állításból egyenesen következik, hogy meg kell markolni a súlyzókat keményen és beleadni mindent.


Zárszóként/összehasonlításként: Toldi Zsuzsanna 300+ kg-al lábtolózik. Nézd meg mennyire izmos. Rendben, ő profi versenyző (-100kg), és elég izmos (-100kg). Így maradt 100kg kitolni való súly a lábtológépen egy csinos, izmos, fitt nőnek is...

2012. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) főként kerek feneket és karcsú derekat szeretnék. Arra tudsz ajánlani valami edzést?
2012. máj. 23. 11:58
 6/20 Zakathol ***** válasza:

guggolás súllyal (Nem, nem két másfél literes ásványvizes palack megtöltve vízzel... :)), egylábas guggolás, kitörés súllyal, a már említett lábtológép, felhúzás (deadlift) és nyújtott lábú felhúzás, lábfeszítő- és lábhajlító gép. Ezekből lehet válogatni.


A konditeremben található combközelítő- és távolítógépek - bár népszerűek - de a közhiedelemmel ellentétben nem túl sokmindenre jók. (legalábbis látványos helyeken lévő izmokat nem edzel velük.)


Általánosságban elmondható, hogy amelyik edzésforma elterjed a nők körében az haszontalan, mert élvezik. A nők pedig azt élvezik amiben kevés munka van, de több szórakozás, ugrabugra (lásd Zumba, Rubint Réka és a hasonlók).

2012. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek Zakathol-al, hatékonyabb az edzés súlyzókkal. Réka sem a tornától izmosodott meg.:)
2012. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 23. 13:07
 9/20 anonim válasza:
Hát elárulom nektek,hogy nekem az ilyen típusú tornától lett olyan combom,amilyen!Izmos persze.....Szerintem jó Réka!!!!!
2012. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zakathol ***** válasza:
#9: Összekevered a fogyást az izomépítéssel.
2012. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!