Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néhány kérdés testépítéssel...

Néhány kérdés testépítéssel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Néhány kérdésem lenne pl

Tömeget növelek és mondjuk felszedek 2kilót első hónapban csak mondtam vmit akkor már az étrendemet át kell számoljam" mármint akkor ugye több CH és protein kell. Vagy még két kilónál nem érdemes ezt ti hogy szoktátok?


Protein port csak vízzel lehet felhígítani? Mármint por formájában ha megeszem akkor nem ér semmit? (még sosem vettem fehérjét aztán csak azért kérdem de most lehet jól jönne mert nem bírok olyan sokat enni.


2012. máj. 19. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan az étkezésed kiszámolása mindég a testsúly szerint mérjük.


A por úgy is ér valamit de normális ember nem fog port enni ez gondolom érthető.

2012. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két kiló szerintem még nem oszt, nem szoroz. A porokhoz nem értek. Mennyi az a tápanyag, amit természetes élelmiszerekkel nem tudsz biztosítani?
2012. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, az aktuális tömegedre számold mindig az étrendet.

Protein port vízzel igyad, ne tömd be szárazon, az nehéz lenne, se tejet ne adj hozzá, mert rontod a felszívódást.

2012. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

azért mert két műszakban dolgozok

2012. máj. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!