Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítene valaki Power Proteinn...

Segítene valaki Power Proteinnel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vettem egy 4kgsat, és lenne egy problémám vele. Ma kevertem volna elsőnek, 50got 6-7dl vízhez, azért 50got mert utólag láttam csak, hogy 25g kellene. Lényeg a lényeg nekem tiszta darabos volt, nem oldódott fel rendesen, pedig ráztam sok ideig, és vízízű is volt. Mi lehet a probléma?

2012. máj. 7. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mindegy? idd és kész :D mit sportolsz?
2012. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó...ennyi erővel be is kanalazhatnám...
2012. máj. 7. 23:40
 3/9 A kérdező kommentje:
am kondizok, úszok, futok, kosarazok
2012. máj. 7. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
kondizol. oké. tudod ez a sport elég kemény. nehogy már a proteinen nyammogj :) olcsó? igen. jó? igen. toljad lefelé, az nem baj ha darabos :D
2012. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sékerbe tökéletesen jól oldódik igaz, hogy én 40g-t teszek 500ml vízhez , de nálam soha sem marad csomós, egyébként a powernek vagy víz ize van ha sok vizet raksz hozzá vagy szója íze ha keveset, de a hatása a fontos nem az íze ezt ne feledd!
2012. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Power Protein egy igen nagy mennyiségben szóját tartalmazó protein mátrix. Az íztől függően 74%-77%-os protein tartalommal. Aki még nem ivott szója proteint az bizony az ízét furcsálni fogja. Biztos, hogy nem egy ízbomba ha vízzel iszod, főleg nem ha 6-7dl vízzel. Probáld meg kevesebb folyadékkal. Próbáld meg zsírszegény tejjel, az állaga, az íze valamelyest változhat. Az oldhatósága egy proteinnek függ attól, hogy az alapanyag instant vagy sem. Megoldás lehet az is ha vásárolsz whey proteint, és megpróbálod fele-fele arányban összekeverni. De sok mindent nem lehet vele kezdeni.
2012. máj. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 40g-t 2,5dl vízzel szoktam keverni, de 50g-t is ugyanennyivel keverném el. Nekem még soha nem lett darabos, max egy vagy két folt megtapad a shaker falán, de az ujjal lepiszkálható. 6-7dl víz az rengeteg, biztos hogy azért csomósodik, és azért van értelemszerűen vízíze. Keverjed kevés vízzel, így inkább szójaíze lesz, ami szerintem nem feltétlen rossz. A legfontosabb: előbb a vizet tedd a shakerbe, utána a fehérjét. Így nem ragad az aljára.
2012. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az íze akkor is egy nagy sz@&r
2012. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szója?! Rengeteg az "adok-kapok" ebben a témában. Sokan nevezik női proteinnek. Sok vegának meg kimondottan ajánlják, mivel hogy nem esznek húst, és ezzel az esszenciális aminosav pótlásuk megoldható. A fitoösztrogének igen magas jelenléte miatt állandó, és újabb kísérletekről írogatnak.



Az tény, hogy alacsony zsír és fehérjetartalma van. Magas a BCAA, glutamin és arginin tartalma. Női proteinnek azért nevezik mert magas az izoflavon tartalma, tehát magasak az fitoösztrogén összetevők benne. No, ez az egyik ok, ami miatt esetleg a férfiak esetében okosan a dózissal. Gondolkodni lehetne róla. Csökkenti a tesztoszteron szintet, növeli a női nemi hormon az ösztrogén szintet. Az olyan vegyes proteinek, amiben a szója a legtöbb, sajnos nem jelzik, hogy mennyi is a szója bennük. Ez sajnos erről a Power proteinről is elmondható. Az ideális, az a bizonyos anabolikus protein elvileg 30/70 arányos szója/egyéb protein fajták (whey, casein) tartalmaz. Itt ez nem tudható. Csak kalkulálni, viszonyítani, következtetni lehet a termék árából.

2012. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!