Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó tömegnövelő összeállítás...

Ez jó tömegnövelő összeállítás? 179cm,65kg vagyok. Azért vágnék bele, mert elég vékony vagyok, és ezen változtatnék.15/F

Figyelt kérdés

Edzésként: fekve nyomás 3x8, bicepsz állva 3x10, húzódzkodás 3x8, oldalemelés 3x8, vállból nyomás egykezessel 3x10, evezés 3x8, tárogatás 3x10 ,guggolás 3x10, hasprés 3x20. Hétfő, szeda, péntek edzésnap.

Étrend: Reggelire házi zabpehely, alma, dió, kecsketej. Ebéd a suliban menza. Délután rántott csirkemell, rizs, zöldborsó. Vacsorára teljes kiőrlésű kenyér 3-4 szelet, túró, sajt


2011. dec. 25. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Volumass 35 vagy Creatine Pro Mass?
2011. dec. 25. 17:19
 12/14 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, aszzem most rendele egy két tárcsát mert csak 20kg tárcsám van
2011. dec. 25. 17:23
 13/14 dirtboy ***** válasza:
ácsi ácsi,még étrendedet sem választottad ki,előbb az étrend legyen meg majd csak utána kell kiválasztani a megfelelő tápkieget.
2011. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egész nap 100g csirkemellel akarsz ellenni? Besírok baszus! A kecsketej jó zsíros, kenyeret még ha teljes kiörlésű is nem nagyon szokott enni az értelmesebbje. Menza kajával meg nem sokra mész.


Ha tömeget szeretnél növelni ahhoz legalább 13og fehérjét kellene bevinned, ami legalább fél kiló csirkemell, 35og szénhidrát kellene, ami így gyors fejszámolással is 325g rizs.


Egész testet 3x egy héten nem valami bölcs edzeni és a gyakorlatok is kevesek, legalább három ajánlott izomcsoportonként, tricepszet nem is látok sehol!?


Szerintem még gondolkozz azon, hogy tényleg csinálni akarod-e. :)

2011. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!