Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő időszakban vagyok...

Tömegnövelő időszakban vagyok de a tüdőm is gyenge szal azt is erősíteni, heti 5x-i futás sok:?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 20:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tüdőmet is erősíteni kéne
2011. dec. 24. 20:22
 2/12 dirtboy ***** válasza:

én nem futnák 5x

kétszer ameddig bírok és kész

2011. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, kb. kétszer, én még annyit hozzátennék, hogy azt nagy intenzitással.
2011. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem kössz és eddzés után?
2011. dec. 24. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
én a futást mondjuk külön napra tenném, de.. mikor is szokták ajánlani? edzés előtt.. biztos nem, mert lefáradsz a futással, az eléggé meglőné az alap edzésed. talán utána, ha marad még erőd, vagy külön nap.
2011. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszöntem:D
2011. dec. 24. 20:45
 7/12 A kérdező kommentje:
csak szokták mondani hogy levezetésnek jó mert kitágul a ér és a vér áram jobb vagy mi
2011. dec. 24. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:

ha ezt mondják lehet benne igazság, én nem sportolok.. de a súlyzós edzés után miért tágulnak ki az erek jobban futás hatására, ez egy érdekes dolog..

egyetlen dologról hallottam én is, testépítőknél a kardió edzés hatására az érrendszerük más, de most fáradt vagyok ezt bővebben leírni.. egy edző biztos meg tudná indokolni valójában miért kell mondjuk futni. lehet olyasmi mint amit te írtál. lehet edzés után is, én azért mondom tedd külön napra, hogy tudj egy futás edzést csinálni, nyilván egy óra edzés után még egy adag futáshoz nem sok erőd lenne, csak levezetésnek. az meg gondolom kevés ahhoz, hogy jelentősen fejleszd a tüdőkapacitásod, állóképességed. de fuss edzés után is, ha nem lábaztál akkor simán.

2011. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:

én azért nem ajánlanám súlyzós edzés után azt a fajta futás amit te akarsz mert az már nem levezető futás.

kondi után kiürített szervezettel futnál sokáig,én inkább vissza töltenem gyorsan magam aztán később futnék vagy ahogy Aczél is írta más napon mint a kondis edzés.

2011. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok megfogadom
2011. dec. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!