Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő összeállítás...

Tömegnövelő összeállítás egyszerűen?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni hogyan tudnék összedobni tömegnövelőt?

Nem szeretném megvenni,ha olcsóbban is össze tudom hozni és még tudom is mi van benne.

Edzés utánra és pihenőnapokon reggelire szánnám.

Arra gondoltam hogy kreatin+glutamin+ch.

Konkrétan nem tudom honnan mennyit milyet?

Melette persze kajálok rendesen+one day+Ca-Mg-cink

70kg.

175cm.

24F


2011. szept. 27. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:

edzés utáni turmixnak: fehérje (1 adag, ~30g körül, nyilván függ Tőled mennyi kell) + egyszerű cukor (glükóz, ez is változó, de olyan 25-30 grammnál szerintem nem kell több, illetve fokozatosan majd emeled..)


tömegnövelőnek: szintén mondjuk a 30g fehérje, cukorból kevesebb, és zab. ez gyakorlatilag egy adag kaja lesz. nem a gyors felszívódása a lényeg, utána még zöldség pl. simán mehet és akkor vitaminokat, egyéb flavonoidokat is ettél.


azért ha hozzá szólna más tapasztalattal bíró, esetleg testépítő, az jó lenne.

2011. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

könyér,főt bab,rohadt banán,2 teás kanálnyi ecet,0,5kg só,élesztő,3 hetse penészedő büdös zokni,ja meg záp tojás

ezt mind össze turmixszolod akkor még jobb mint a bolti tömegnövelő (saját recept)

2011. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

höhö :D a penészes zokni, az milyen lehet? :)


mark86 írt még anno egy jó kis tömegnövelőt nekem.. na az 6x durvább volt mint amit te írtál xD volt abban mindne bogár állat, fogyasztás után újra kellett használni még erkélyen érlelés céljából (kizárólag a napon)

na az FUUU volt.

2011. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Második!

Azt gondolod ez poénos?

Még anak is sz&r..

Normális válaszokat kérnék,a vicceskedők kíméljenek ha lehet.

2011. szept. 27. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

jó az amikor egy topicba 1000 válasz érkezik, de úgy jobbjára leírtam. megerősítésképp persze írhatna valaki, aki maga dobja össze a tömegnövelőjét, de itt is felmerül kapásból 2 probléma:

1. lehet hogy nem ért hozzá de ír..

2. kicsit mást ír, mert nagyobb tömegű nálad, máshogy osztja be.. de lényegében ilyesmi kell hogy legyen.

2011. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aczél csak hasra üttöttem írhattam volna cifrábbat is :)
2011. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fantáziából nem árt ha nincs hiány :)
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah és ha mégis kiprobálnátok az én össze állításomat (megéri) akkor vigyázzatok a penészes zoknival mert a turmix gép nem nagyon szereti (1 adaghoz max 1 párr zoknit tegyetek bele ha csak olyan sok pénzetek van hogy minden héten új turmixgépet bírtok venni akkor lehet bele 5 párat is rakni úgy hatásosabb)
2011. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sólámpa!

Miért nem tanulsz meg először írni és utána poénosnak tűnni?

2011. szept. 28. 10:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

próbáltad már amit irtam? (nincs hosszú i betűm..)

milyen fehérjeport vennél hozzá?

2011. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!