Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box edzés mellé tudtok ajánlan...

Box edzés mellé tudtok ajánlani kondis edzéstervet? (2-3naposat)

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:
1 napos is jó
2011. dec. 16. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
heti 2 kettlebell edzés tökéletes lenne mellé.
2011. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
konditeremben mit csinálnál? kondícionáló terem a speciális gépekkel és a súlyokkal izomfejlesztéshez kiváló. de ehhez erre kell ráhangolódni, ennek megfelelően enni és sokat (megfelelő mennyiséget) pihenni. heti 1 átmozgató edzés semmi, 3 napnak már lenne értelme, de akkor 1. sokat kell olvasnod a témáról, 2. hozzá kell igazítanod a box edzést, mert az nem jó, ha egyik nap szétbombázod a lábad, más nap meg ugrálsz. ha meg csak súlyokat akarsz emelgetni, akkor A) vagy kettlebellezz, ez erő fejlesztő, izmosabb ettől sem nagyon leszel, vagy saját súllyal eddz speciális erő gyakoraltokat. testépítés teljes embert kíván, nem lehetetlen de nehéz HATÉKONYAN összerakni más sporttal.
2011. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, ami nem lassít, pl nagy ismétlés szám...
2011. dec. 22. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
mi nem lassít? nagy ismétlésszámban mit akarsz edzeni? a nagy ismétlés számot gyakorlásnak hívják, pl. egyenes toló rúgást már csináltam több 1000x (életem során) ez magas ismétlés szám. sőt egy edzés alkalmával is rúgtam már százakat. de kondi teremhez ennek semmi köze, nyilván a súlyok használata miatt, izom fejlesztés miatt érdekel a kondi terem. ott pedig teljesen fölösleges kimondottan nagy ismétlésszámokat végezni. gyorsaság meg sok mindentől függ. főleg agy-izom kapcsolattól, illetve egy mozdulat begyakoroltságától.
2011. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!