Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fekvőtámasz illik tudni...

Hány fekvőtámasz illik tudni megcsinálni egy felnőtt férfinak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja átlagos kondicíómat megelégelve elkezdtem rendszeresen sportolni. Úgy két hete kaptam rá a fekvőtámaszozásra, elkezdtem a 100 fekvőtámaszos oldalon lévő programot csinálni. Csak úgy kíváncsiságból egy átlagosan férfinak mennyit illene tudni megcsinálni? Mennyit tud megcsinálni egy edzésben lévő ember? Milyen szériákkal fekvőzik?

Én 40-et csináltam meg amikor elkezdtem a programot tudom nem valami nagy szám de valahol el kell kezdeni ugyebár.. :)


2011. nov. 27. 00:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is jelenlegi állapotomat figyelembe véve tudom legalább 2-3 év mire eljutok arra a szintre amit szeretnék..
2011. dec. 11. 23:41
 12/14 anonim válasza:
Jó de mondjuk szerintem legtöbb fiatalnak az a célja a "gyúrással" ,hogy pár hónap alatt szállkás izmos legyen és ennek köszönhetően megdugjon minél több csajt :)
2011. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Persze egyértelmű! :D

Igaz is hogy köszönhetően a a profi táplálékkiegészítőknek tényleg "rövid" idő alatt el lehet érni az úgynevezett strandformát, az más kérdés hogy az meddig is marad olyan, ha az illető abbahagyja az edzést no meg leginkább a fehérjepor kreatin kombózgatást... Az meg megint más kérdés hogy az állóképessége és a tényleges kondija milyen lehet.. tejóég sok ilyen ember alapból csak felsőtestre eddz.. vicc :)

2011. dec. 12. 09:21
 14/14 anonim válasza:
ja ,dísz izom:D
2011. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!