Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fekvőtámasz illik tudni...

Hány fekvőtámasz illik tudni megcsinálni egy felnőtt férfinak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja átlagos kondicíómat megelégelve elkezdtem rendszeresen sportolni. Úgy két hete kaptam rá a fekvőtámaszozásra, elkezdtem a 100 fekvőtámaszos oldalon lévő programot csinálni. Csak úgy kíváncsiságból egy átlagosan férfinak mennyit illene tudni megcsinálni? Mennyit tud megcsinálni egy edzésben lévő ember? Milyen szériákkal fekvőzik?

Én 40-et csináltam meg amikor elkezdtem a programot tudom nem valami nagy szám de valahol el kell kezdeni ugyebár.. :)


2011. nov. 27. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az átlag magyar férfi 14-50 éves korig kb ötöt tud szabályosan lenyomni
2011. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt honnan szedted?
2011. nov. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menj ki az utcára és nézz körül,az emberek fele letérdelni sem tud,élőhalottak bazeg. :)
2011. nov. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30-40 felett nincs értelme fekvőzni egykezes fekvő ami eg férfi céljának kell, hogy legyen.
2011. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Uh hát az elég siralmas ha ez tényleg igaz..

Neutronlovag miért nincs értelme 30-40 felett fekvőzni? Azt hittem hogy az még "lepkefing"

2011. nov. 27. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Onnantól állóképességi gyakorlat arra meg van jobb.
2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lulu77 ***** válasza:
Neutronnak igaza van, kezdj el inkább egykezes fekvőre gyúrni. Csináld eleinte asztalnál, ha már tudsz 3*20-at, akkor csináld széknél, ha az is megy csináld térdelve, ha az is akkor meg mehet a normál egykezes. A lényeg hogy folyton nehezíts! Ja, és lassan is csináld a fekvőket, ne pumpálj mint egy állat, lassan sokkal nehezebb, jobban erősödsz tőle..
2011. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet! Ezt a hathetes programot bár befejezem élvezem, szeretném teljesíteni, aztán akkor bekeményítek!

Köszi!

2011. nov. 29. 01:41
 9/14 anonim válasza:

De ettől nem leszek nagyobb vagy szállkásabb!

max fitebb

2011. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elsősorban állóképesség növelő valóban, de ha valaki hosszútávon gondolkozik és szeret sportolni is szerintem és nem gyorsan "nőni" akar annak nem mindegy milyen az állóképessége. futás, úszás, bicikli, fekvő, lépcsőzés, guggolás.. mind mind ezt növeli

Meg kell nézni egy triatlonistát olyan állóképességük van és kondijuk hogy az elképesztő és ha rájuk nézel szép esztétikus izmos testük van. Ennek elérése több év kemény munkája, nem lehet 4-5 hónap alatt mint ahogy egyesek "kigyúrják" magukat.. ezért röhögnek az igazi kondisok is azokon a kérdéseken hogy mennyi idő múlva fog látszani? Tudják hogy több év alázatos munkája hozza meg az eredményt csak kérdés kinek mi a cél..

2011. dec. 11. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!