Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és 67 kg lemértem...

Fiú vagyok és 67 kg lemértem a hasam mérőszalaggal és 84 cm szóval nekem kicsit nagy ezt h bírnám levinni kockásra?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h ha elkezdek felső testre dolgozni akk eltünik fogyó meg ilyenek nélkül ez igaz? meg h milyen feladatokat csináljak hozzá?
2011. szept. 28. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
úristen én nem gondoltam hogy azt elhiszed.. :D kockás a hasad, csak zsír takarja, = szálkásítani (diétázni) kell. a hasizomgyakorlatok erősítik, de nem égetnek zsírt.
2011. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval az jó ha futok meg úszok és mellette felülés meg hasonlók ?
2011. szept. 28. 17:06
 3/12 A kérdező kommentje:
meg a 180 cm re 67 kiló vagyok hova diétázzak még ? :D
2011. szept. 28. 17:11
 4/12 Vak Bottyán ***** válasza:

Muszáj diétáznod, ha elő akarod csalogatni a kockákat. A testépítők, akik versenyre diétáznak, ők is sokan már eleve sovány fazonról indulnak, amikor diétázni kezdenek. A versenyen meg már annyi zsír van rajtuk, amennyit egy etióp kevésnek talál (persze az izomtömegük az nagy, az más kérdés). 67 kilósan is diétázni kell, ha nem kockás. Vagy előbb szedj fel izmot kevés zsírral (minőségi kajálás), és csak utána szálkásíts le. Na, bele is kerültél a testépítésbe! :)

A felülésekkel nem fogsz érni semmit, ha nem támogatod az egészet diétával. A felülések az izmot edzik, de a zsírt nem égetik el róla. Így lehet a hasad marha kockás, ha elfedi a zsír (ami nem sok, de elég, hogy elfedje).

2011. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ezaz, hogy sehova se kéne girnyóka... de szerinted hogy lehet zsírveszteség nélkül eltüntetni a te rettenetesen nagy hasadat? ezért írtam a múltkor a láncfűrészt, az beválik.
2011. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vak Bottyán ***** válasza:
Különben a futás jó zsírégető edzésnek, de diéta nélkül semmit sem ér. Én jelen pillanatban közepes mennyiségű kaját eszek, és futok is mellette, de nem megy le a súlyom, mert nem diétázom (nem is akarok most, szóval ez nem baj). Felülésekre is ráfeküdhetsz, de csinálhatod mindkettőt nonstop, de diéta nélkül akkor se lesz az egészből semmi. Diéta mellett már jótékony a hatásuk.
2011. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már fogytam 5 kg ot csak az a baj h ez mgé nem látszik de akkor folytatom ezt és jó lesz meg bevezetem a hasizom erősítést + ba
2011. szept. 28. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
hányszor akarod még feltenni ezt a kérdést :D
2011. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fogytál 5 kilót és nem látszik? akkor az nem zsír volt. de minek neked az a kockahas?
2011. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!