Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem értem hogy hogy tudom...

Nem értem hogy hogy tudom kigyurni a hasam szép kockásra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
tehát gyurok kb 1 éve,15éves vagyok,nem panaszkodom egész jol megy már látom a változást magamon,minden tesrészemmel meg vagyok elégedve kivéve a hasammal,egyáltalán nem kockás de szereném ha az lenne!viszont a gyúráshoz sokat kell enni ez alapvető dolog,viszont ha gyuzrok hasra és utána rá sokat zabálok akorr sose lesz izmos nemde?:D
2010. febr. 22. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zabálni kell, hanem enni, és egészségesen. Ha nem kockásodsz, akkor egy keveset le kell adnod a zsírból.
2010. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
zsír egy % sincs rajtam:D
2010. febr. 22. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor nem erősítettél még eleget hasra.
2010. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ja még nem erősítettem,mos akarom elkezdeni,cs azé kérdeztem mer kíáncsi voltam h h lesz kockás ha teli eszem magam mindig
2010. febr. 22. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Khm... az étel a gyomrodba megy, nem a bőr és a hasizom közé furakodik be. (legfeljebb csak zsír formájában az után, hogy megemésztetted)

Erősíteni kell; felüléssel stb.

2010. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 X. Maté válasza:
Gondolj bele, egy nagyon vékony embernek, aki keveset dolgozik hasra látszik a kockáik... A zsírt kell eltüntetned a hasadról. Egyél annyit amennyi jól esik, 15 éves vagy miért akarod magad szétgyúrni? Sokkal szebb, ha valaki hosszú idő alatt, szépen kidolgozza magát...
2010. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 X. Maté válasza:
ui.: Az hülyeség, hogy nincs egy % zsír se rajtad :D
2010. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze hogy hülyeség, hogy nincs rajta 1 % zsír se... a legszálkásabb versenyző bodybuildereken is van zsír, kb 4-5%.

elhiszem hogy kevés zsír van rajtad de nem 0% :D

ha kockás hasat akarsz: felülés, hasprés, lábemelés. szerintem ezek a legjobbak!!

2010. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zsír márpedig van rajtad azért nem kockás ostoba. és ne okoskodj ha már kérdeztél!
2010. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kiokoskodik,??szépen beszéjjé!amugy a többi válaszolónak,persze hogy van rajtam zsír,ezzel azt akartam kifejezni hogy nagyon kevés
2010. febr. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!