Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A félvér emberek erősebbek?

A félvér emberek erősebbek?

Figyelt kérdés

ismerek több egyik szülői ágról roma másik szülői ágról magyar embereket tehát félvér félig roma félig magyar .

és én úgy látom hogy általában szikár izom mind vagy he nem is izmos akkor is jó erőben van mert láttam őket verekedni

és szó szerint darabokra szedték szét a többi embert bőven 8 napon túl múló sebekel (csont törés stb..)

tényleg erősebbek szerintetek is


2011. szept. 1. 17:55
1 2 3
 21/26 dirtboy ***** válasza:
100%

nekem nem a romákat volt célom égetni a videóval, ilyen videót magyarról is találni bőven.

a kérdező kérdéséből vettem le úgy mintha azt gondolná hogy azért vertek meg azok a félvér csávók valakit mert a roma vér annyira domináns hogy ha már roma vér van valakiben akkor az már nem lehet más csak kemény csávó.

pedig nem, romában is van gyenge és erős, mint magyarban is van gyenge és erős.

a videót azért szántam hogy lássa már a kérdező hogy egy roma is lehet gyenge ,nincs a vérükben semmi extra.

úgyhogy nem azért tudták megverni azt a valakit mert félvérek voltak.

2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%
Toma figyelj ! igen roma vagyok félig de ez most mindegy a lényeg az hogy nem vagyok se taho se aluliskolázott de most nincs kedvem helyesen irni mivel ideges voltam de szerintem igy is eltudtad olvasni jah és nyugodj bele ha énis ezt látom hgy ha roma ha magyar ha orosz akárki valakit molesztál valahol én is oda álnék mellé és én ezen nem tudok változtatni meg nem is akarok hogy van jó sok bu zi ro ma de ezt magyarol is elmondhatjuk meg van sok jófej roma is meg magyar is de ameik roma lop csal hazudik az szerintem azért csinálja mert nincs munkája nem adnak neki mertz kicsit barnáb a böre és kénytelen a lopni hogy a családjának edni tudjon adnin
2011. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

azért erre kíváncsi lennék..

hogy piti kis bűnözők mekkora része keresett hosszabb ideig munkát. csak mert nagyon dolgozni akartak, de hát ez egy csúnya világ, és a munkára elszánt embert bünteti mindig. persze..

2011. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

hagyjuk ezeket a képzelt szitukat hogy"ha odaállna eléd egy cigány mire mennél.." kezdjük ott hogy 1 az 1ben nem mer támadni a czigány.az ő részéről ez csapatjáték a kipécézett ellenfél meg valahogy mindig egyedül van.

engem egyszer vertek meg a cigányok mikor egyedül voltam ők meg kétszámjegyűen(nem volt módomban megszámolni őket)

akik magányosan probálkoztak be azokat szóval vagy mással helyretettem

2011. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Baranyai ember.


Te egy aluliskolázott fa*zkalap vagy így ennyit elég volt írnod.. Nevelőapámnak volt egy ci*ány barátja 2-3 évig nagyon jó barátok voltak.. erre azért volt vele jóba, hogy durván átverje..

2: Apámat egy nem román-nak kinéző nő verte át 2 hónapon keresztül MINDENNEL!. (ős is ilyen "fél" cigá*y vagy inkább albinocigány volt.)



3: Nem akarnak dolgozni mert lusta ge*i az összes én inkább meglopja magának a kenyérre valót vagy akármire sminthogy megdolgozzon érte.. mert ezek úgy gondolkoznak, hogy ha el is tudjuk lopni miért ne? biztos régen is így csinálták még az ősemberek korába mert 1000 évvel ezelőtt is bűn volt a lopás.. még előbb is.. Ezeknek a vérükben van az ősemberi életmód kész ennyi.

2011. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Baranyai még annyit.:


1: Gyúrós vidi.: Látszik, hogy csak gizdaságból gyúr és csak arra megy, hogy minnél nagyobb súly az nem zavarja, hogy 80%-ban szabálytalanúl végzi a gyakorlatot.. stb..


2: Hogy lehetsz ekkora idióta, hogy Mónika show-os videót belinkelsz???? komolyan ennyire balfék vagy? nem tudtad, hogy ott minnél durvábban adják elő annál több pénzt kapnak érte??? komolyan mondom.. egy megszervezett show-ról küld videót.. ez kb olyan volt mintha terminátor 2-őt belinkelted volna vagy Jackie Chane-es filmet és mondanád hú nézd milyen jól bunyózik dzseki...

2011. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!