Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki használt...

Van itt olyan aki használt már kreatin phx-et? Ha igen milyen volt, erösebbek lettetek, mennyi idö mulva fejtette ki a hatását?

Figyelt kérdés
versenyszerüen atletizálok és ma vettem egyet, de érdekelne hogy mennyi idö mulva mire számithatok, kb 1 honap mulva erösebb leszek?
2011. jún. 6. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 78x írtam már le ezen az oldalon, hogy KB lóf@szt nem ér. 4-5xös adagolásban hoz valami nagyon minimálisat arra meg drága :D
2011. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én itt nem találtam h vki kiirta volna ezt a kérdést, de te mit sportolsz? mert én nem testépités céljábol használom. Meg lány vagyok szoval érdekes lennék atom szálkásan és izmosan de max akkor napi 4et szedek edzés elött és után
2011. jún. 6. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit atletizálsz?
2011. jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
futok, 100-200m
2011. jún. 7. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Hol? :)


Mivel lány vagy, nem mondom hogy told le a sima monohidrátot, pedig az lenne a leggazdaságosabb, de mondjuk pump-fxet inkább mondanám mint a ph-xet. És nem kúraszerűen kéne szedned szerintem, inkább folyamatosan edzés után 1-1 adagot. Valamivel erősebb lehetsz ph-xtől is, de nem ettől fogsz 11 alatt futni ;)

2011. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szegedi vagyok:)szoval nem hiszem h ismersz.

elég komolyan 12éve csinálom de kb 4honapja kezdtem ujra mer sérült voltam és kiesett 1,5év:S

monohidrátost szedtem porban de attol hizok meg hát fuj ment a hasam is töle:S.. phx-t meg javasolták h az jobb a másiknál. más összetevök meg minden, de ugy döntöttem napi 4et szedek edzés elött után és majd lesz ami lesz:) juni végén lesz országos és kéne erösödnöm mert sok volt ez a 1-5év:(

2011. jún. 9. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ph-x is monohidrát csak ph-ján változtattak. Próbát megér, bár szerintem nem sokat ér :)
2011. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

barátom szedte és azt mondta sokkal jobb sportoloknak a phx

már szedem 1 hete majd kiderül mi lesz:D

2011. jún. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!