Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A félvér emberek erősebbek?

A félvér emberek erősebbek?

Figyelt kérdés

ismerek több egyik szülői ágról roma másik szülői ágról magyar embereket tehát félvér félig roma félig magyar .

és én úgy látom hogy általában szikár izom mind vagy he nem is izmos akkor is jó erőben van mert láttam őket verekedni

és szó szerint darabokra szedték szét a többi embert bőven 8 napon túl múló sebekel (csont törés stb..)

tényleg erősebbek szerintetek is


2011. szept. 1. 17:55
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
még a kis 60 kg sakba is irdatlan nagy erő van szerintem
2011. szept. 1. 17:56
 2/26 anonim válasza:
51%
sztem a félig roma félig magyar gyengébb mint a tiszta magyar de a tiszta magyar gyengébb mint a félig ember félig bikánál!
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
szerintem csak gátlástalanabbak
2011. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 TOMAtm ***** válasza:
69%
lehet benne valami.acsimpánzok sokkal erősebbek ezonos vagy kevesebb súllyal is mind egy ember...és a romák elég közel állnak az állatvilághoz,annak ellenére hogy ruhákban járnak és segííííjjjjen élnek(tudom h LY de direkt volt!)
2011. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
ISTENEM MÉRT VANM ENYI NÁCI SOK MAGYAR AZ! TISZTELET A KIVÉTELNEK . ÉNIS FÉL VÉR VAGYOK DE AMIKET TI ISMERTEK ROMÁK AZOK MÁSAK IT IS VANAK KIVÉTELEK DE GRATULÁLOK HOGY TALÁLTÁL EGY ANALFABÉTÁT YOUTUBON MAGYARBOL IS TALÁLNÉK IJET
2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 dirtboy ***** válasza:

van magyarból is,ki mondta hogy nincs???úgy tűnik nem sikerült felfognod hogy miért linketem be cigányt de nem is érdekel hogy megérted e vagy nem.

örülnek ha máskor nem ordítva mondanád,mert a nagy betű az azt jelenti, és ha élőben nem ordítva mondanád akkor neten se ordítozz.

2011. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
KIMONTA HOGY NEM ORDITVA MONDANÁM ?? ÉLÖBE MEG LETÉPNÉM A SZÁDAT TE NAGYKÉPÜ ...... !!!!!!
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 dirtboy ***** válasza:
hát persze hát persze láttam már rólad képet te csirke,oda dobnálak a kutyáimnak játszani
2011. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

:D

ezt fölösleges neten..


Kérdező, nem. az erőnek meg (szinte) semmi köze a harci teljesítményhez, avagy az ERŐ-höz.

erős vagy, ha olyan az izomzatod mert edzel, rendesen tudsz kajálni stb.

és ERŐS vagy, ha céltudatosan és szenvtelenül meg tudod ölni az ellenségeidet. ez nyilván sokat igényel mind fejben, mind testben (sok sok gyakorlás). ez pedig nem genetika kérdése.

2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!