Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A félvér emberek erősebbek?

A félvér emberek erősebbek?

Figyelt kérdés

ismerek több egyik szülői ágról roma másik szülői ágról magyar embereket tehát félvér félig roma félig magyar .

és én úgy látom hogy általában szikár izom mind vagy he nem is izmos akkor is jó erőben van mert láttam őket verekedni

és szó szerint darabokra szedték szét a többi embert bőven 8 napon túl múló sebekel (csont törés stb..)

tényleg erősebbek szerintetek is


2011. szept. 1. 17:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szimplán gátlástalan mocskok, a szerény agykapacitásukat agresszióval akarják kiélni,így próbálnak menőnek tűnni, pedig egyáltlaán nem az.A gázkamrában majd nem lesz akkora szájuk.
2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a gázkamrában senkinek sincsen nagy szája. de egyszer szabaduljon valaki onnan ki, és sokkalt természetesebb kegyetlenséggel fog lemészárolni, mint ahogy utcán megéselnének kicsit.
2011. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
*késelnének*
2011. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%

1 NEM AZ SZÁMIT MEKORA VAGY HANEM MIEN GYORS ÜGYES STB ....

DE AZ IEN MOCSKOKAT KÉNE GÁZKAMRÁBA ZÁRNI MINT AZT AZ EMBERKÉT AKI A KOMENTET IRTA HOGY ZÁRJÁK BE ÖKET HÁT DRÁGA TESTVÉREM AZ A HELYZET NEKTEK NAGY IT A SZÁTOK DE HA OJAN HELYZETBE KERÜLNÉTEK HOGY EGY CIGÁNY ÁLAT ODA ÁLNA ELÉD SZÉTKAPNÁ A SZÁDAT ABA BIZTOS VAGYOK HIÁBA VAN 50 ES KEZED

ÉS SOK MAGYAR OJAN NÉMA HOGY MÉG A BARÁTNÖJÉT SE TUDJA MEGVÉDENI HA ESETLEG BÁNTANI AKARNÁK ( TISZTELET A KIVÉTELNEK !)

2011. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%
EZ A MAGYAR EMBER EGY FÉRFI EGY NÖT FENYEGET ÉS EZ IS CSAK TELEFONON TUDOT DUMÁLNI ÉLÖBE MEG AGYONVERETI MAGÁT
2011. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 dirtboy ***** válasza:
100%

azt áruld már el hogy te megtudnád e védeni a barátnődet ha oda állna melléd egy cigány???

jössz itt olyanokkal hogy neten nagy a szánk,és te eddig mit csináltál???

jössz itt nekem ilyenekkel hogy élőben szétkapnád a szám meg ilyen szar dumákkal miközben nem is ismersz,de te már egyből tudod hogy élőben szétkapnád a szám.

ezt mi ha nem neten való keménykedés???

2011. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
mivel edig még csak neten beszéltünk nemtudom hol mondtam volna majd kitalálom a telefon számod jó ???? anyi az egész hogy nem kell a rom ákat b@szogatni igen tudom sok buz i is van de aki nem az akikröl nem beszélnek a tv ben aki normálisan él és dolgozik anak sz@rul esik az hogy ojan emberek akik látak pár f@szságot a tv ben másokrol az az egész fajtáját kifikáza
2011. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 TOMAtm ***** válasza:
100%

a nagybetűvel irogatónak üzenem hogy kapcsolja már be a hibajavítást,mert egy szót nem tud leírni hibátlanul.olyan helyesírási hibáid vannak amiért kb a harmadik osztályban megbuktatnának.ebből 2 dologra következtetek:1 :egy ostoba,aluliskolázott,olvasatlan tahó vagy. 2: igen véded a dzsipsziket,ezekszerint az vagy.

Ja még annyit h egyszer kiszórtam a vonatból 3 cigánygyereket még régebben mert egy kiscsajt meg a nyuszi fasziját molesztálták.de ha fordítva lett volna és magyarok baszogatnak valakit azoknak is adtam volna egy saller,nyugodj bele.nem vagyok békefentartó,csak utálom ha kisebbeket b@szogatnak pláne többen.

Amúgy a cigók elég gyávák,csak akkor nagy a szájuk ha legalább 5en vannak.de akkor nagyon keménynek érzik magukat:) olyan környéken lakom ahol ők vannak többségben,érdekes engem mégis elkerülnek.nyugodtan kint hagyom a járgányt a ház előtt,nem parkolok be mert nem nyúlnak hozzá.tudod,riszpekt...

2011. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 TOMAtm ***** válasza:
100%
Abban igazat adok hogy vannak rendesen dolgozók is köztük,nem is kevesen.érdekes hogy a dolgozókat a többi cigány(aki nem melózik)lenézi,kineveti.sajnos amíg ilyen csóróság van,addig valakit hibáztatni kell.régen boszorkényt égettek ha sz@r volt a termés.ma lelőnek egy romát.ahelyett hogy az igazi okokat keresnénk,amiért ott tartunk hogy 100ezer forintból nem lehet megélni és a legtöbben alig keresnek 80at.....
2011. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!