Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok edzéstervet egy 13...

Írnátok edzéstervet egy 13 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
13 éves, 168 cm magas és 68 kiló vagyok. Szeretnék edzeni felsőtestre, eddig még nem sportoltam semmit. Válaszokat előre is köszi,
2011. aug. 11. 18:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Figyelj, mikor 13-14 éves voltam emlékszem énis 68kilo körül voltam, nekem elég volt néhányszor kijárni a nagyszüleimmel vidékre, fát pakolni stb.. és olyan karom lett senkise birt lenyomni szkanderba, és ahogy elöttem mondták a felülés nagyonjó de a legjobb a fekvőtámasz, az több izmot megmozgat és járj el 20-25 percet futni naponta este mikor hűvös van, én leadtam ezzel 2 hét alatt 5 kg-ot, és persze kevesebb étel, semmi chips, coca-cola stb.. Sok sikert, ha ezeket csinálod 1-2 honap alatt látványos lessz a fogyás :)
2011. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

21:38 és 22:23 *facepalm*


21:38 - megáll a növésben? bazz. miért írsz hülyeséget?


22:23 - az, hogy neked jó genetikád van, és izmosodsz a semmitől, még nem jelenti azt, hogy másnak is úgy meg.


Kérdező, rendesen izomnöveléshez alap egy fehérjedús, megfelelő energiatartalmú étrend. később nagy ellenállású súlyzós edzés kell, mástól nem nagyon fogsz izmosodni, de ennyi idősen nyomhatod otthon a fekvőtámaszt, hasprést, törzsemelést, guggolást, de kisebb súlyokat is használhatsz. sajátsúlyos edzés is lehet bőven megerőltető, ízületzúzóbb mint egy jól kivitelezett súlyzós edzés. a különbség, hogy fekvőtámasztól senki sem lett még kimondottan izmos, persze "jó" testet el lehet érni vele.


edzéstervhez meg írj privátot.

2011. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább válasz valami sportot sokkal többre mész vele és fejleszt is
2011. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
09:37 nem a semmitől izmosodtam.. csak megjegyeztem hogy ilyen korban nemkell véres edzés! rendszeres futás, otthon fekvő,felülés stb és ahogy mondtad fehérje dús étel kiséretében, csak akarat kell és pár honap alatt látványos fogyást lehet elérni
2011. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

aham.. és hogy is került szóba fogyás?

nem edzésről volt eddig szó?

sorry, kicsit késő van, lehet tévedek xD

2011. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és már 1 éve kondizok. Már nagyon sok látszik. Neked is ajánlom hgy mindenképpen kezd el! Itt találsz edzéstervet: [link]
2013. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem allsz meg a novesben. Ez allatsag. De! Nem szabad tulterhelni a gerincet, mert komoly bajok lehetnek. 12-13 eves kezdtem el kondizni edzoteremben es fekvenyomas huzockodas sulyzos edzes nem ilyen combtolo meg sullyal guggolas mert azt nem ajanlom en sem. Akkor voltam 165-170cm 13 evesen. Es ahogy elkezdtem edzeni elkezdtem noni is nem biztos h a konditol de kozrejatszhatott a mozgas. Most 15 eves vagyok 185cm es uszok. Egyebkent hal Istennek nagyon jo genetikaval rendelkezem akkor is elkezdtem izmosodni rendesen nulla hormanalis rendszerrel de mikor beindult 14 evesen akkor ott mar eleg konnyu volt egy kis izmot felpakolni de ugye nottem folyamatosan es nehuz volt ugy neglatszodni valaminek de nem ez a lenyeg ha nem a mozgas. Sok sikert!:) Elnezest a vesszokert amiket nem tettem ki lustatasagbol.
2014. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!