Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap futok 1 órát...

Ha minden nap futok 1 órát lassú tempóban érhetek el vele zsírcsökkenést?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 10:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő az étkezésed akkor igen... de ha csak futsz az nem épp a legoptimálisabb.
2011. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
egyes emberek fél órát sem tudnak lefutni akkor itt mindenki elhízott lenne? ha nem a leg legoptimálisabb ezt nem értem...
2011. júl. 25. 11:23
 3/33 A kérdező kommentje:
amúgy fehérjét ehetek futáshoz?
2011. júl. 25. 11:24
 4/33 anonim ***** válasza:

Azért nem a legoptimálisabb csak futni mert nem csak lábad van... ez olyan mint amikor lemegy a terembe egy kis hülyegyerek és csak mellezik és bicepszezik.

Nem azzal van a gond, hogy futsz hanem azzal, hogy ezen kívül egy fekvőtámaszt se, egy húzódzkodást stb... se csinálsz meg. Inkább fuss kevesebbet de legyen meg a teljes testes edzés, hidd el a végén sokkal jobb eredményt fogsz majd elérni.


Fehérjét? Mármint turmixot? Vagy fehérje tartalmú ételeket?

Végülis mindegy, mivel szálkásítás alap dolog a magas fehérjebevitel.

2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
okés, értem
2011. júl. 25. 11:35
 6/33 anonim válasza:

Én nem értek egyet az elöző hozzászólóval.

A futás teljesen jó zsírégető testedzés.

Nem hasazok, mégis fogyok a hasamról ha futok.


Hozzá kell tenni, mondjuk, hogy én nagyon sokat futok. De szerintem a sok lassú futás, ami zsírégető pulzustartományban történik az tökéetes zsírégetésre, fogyásra.


És hiába fekvőtámaszozol, csinálsz felülést, attól még nem lesz rajtad kevesebb a zsír. maximum az alkatod lesz optimálisabb.

Bár a futás azért megy karra is, ha nem is úgy mint a fekvőtámasz.


Az egyik "legolcsóbb" módszar a futás, és én mindig azzal fogyok, ha felszedek egy kis többletsúlyt a pihenőidőszakomban.


Nem kel túlbonyolítani. ha valamivel még segíthetsz az a kajára való odafigyelés.

Estére ha lehet ne egyél. Hidd el hamar meglesz az eredménye, egy kis odafigyeléssel, szorgalommal.

Sok sikert!

2011. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Minden mozgás zsírégető, ha olyan az étkezésed. És az ilyen zsírégető tartomány nagyon jól hangzik de ilyen nincs. És érdemes megjegyezni pusztán futástól sem lesz kevesebb zsír rajtad.


Miért nem az a cél, hogy jobban nézzen ki?

2011. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Azért fogysz a hasadból, mert nincs helyi zsírégetés. Ha több kalóriát visz be, mint amit felhasznál hiába fut, a diéta sokkal fontosabb. A teljes testes edzés meg kell hiába nem égeti a zsírt, tudniillik az izom könnyeben hozzáférhető a test számára mind a zsír és amelyik izom nem kell az megy a levesbe lehet kisebb lesz a tömege, de jobban el lesz hízva a végére szélsőséges esetben.
2011. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

ZSírégető pulzustartományra gondoltam.

És az pedig van. Igen nincs helyi zsírégetés, de én szinte csak a ahasamra szoktam felszedni, és nem diétázom, bár nem eszem húst, és este 6 után sem eszem. Így simán működik nálam a fogyás. mellette sziklát mászom, és mindent csinálok ami sport.


Időnként pihenek, feltöltődöm, és akkor megszalad kicsit a súlyom, feljön 3-4 kiló és az utána szépen visszamegy, mikor újból többet mozgok.


Ez azóta ilyen hektikus nálam, mióta abbahagytam a birkózást. A sok fogyózás óta ugrál a testsúlyom.

2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:

Egyébként a kérdés az volt, hogy lassú futással érhet-e el zsírcsökkentést. És igen! érhet el. Az már más kérdés, hogy a részletek is fontosak.


És alapvetően egyetértek, ha valaki napi 2000 kalóriát fogyaszt, de kevesebbet éget el, akkor nem fog fogyni.

2011. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!